Autoescoles a Barcelona: aprovats del carnet B
A Barcelona, 464 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 47,2 % dels presentats al pràctic i el 45,5 % al teòric: el mateix que la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
464
autoescoles amb exàmens
117.549
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LlucanesB 1274 · Teòric 41,7 % | 77,8 % | 41,7 % | 54 |
| 2 | SanzB 0572 · Teòric 55,3 % | 71,9 % | 55,3 % | 128 |
| 3 | EcoB 1419 · Teòric 44,7 % | 71,2 % | 44,7 % | 111 |
| 4 | RosanasB 0076 · Teòric 44,6 % | 70,3 % | 44,6 % | 172 |
| 5 | L AmetllaB 1377 · Teòric 45,4 % | 69,1 % | 45,4 % | 94 |
| 6 | ClaperaB 0698 · Teòric 37,7 % | 68,5 % | 37,7 % | 92 |
| 7 | IgualadaB 1530 · Teòric 37,9 % | 68,5 % | 37,9 % | 92 |
| 8 | CidB 0697 · Teòric 45,4 % | 68,3 % | 45,4 % | 372 |
| 9 | Jj CocaB 1210 · Teòric 45,1 % | 67,3 % | 45,1 % | 211 |
| 10 | Magi FormacioB 1627 · Teòric 48,0 % | 67,0 % | 48,0 % | 452 |
| 11 | As9B 1721 · Teòric 38,5 % | 66,7 % | 38,5 % | 66 |
| 12 | PujolB 0399 · Teòric 43,6 % | 66,3 % | 43,6 % | 83 |
| 13 | Nova del VallesB 1527 · Teòric 54,8 % | 65,9 % | 54,8 % | 135 |
| 14 | Les Roquetes de RibesB 1541 · Teòric 51,3 % | 65,8 % | 51,3 % | 190 |
| 15 | Discapacitats OrgB 1596 · Teòric 50,0 % | 65,8 % | 50,0 % | 38 |
| 16 | CarreraB 0284 · Teòric 36,0 % | 65,6 % | 36,0 % | 93 |
| 17 | TuneuB 1415 · Teòric 47,3 % | 65,5 % | 47,3 % | 58 |
| 18 | Valles OrientalB 1786 · Teòric 47,1 % | 65,4 % | 47,1 % | 26 |
| 19 | L AvancadaB 1778 · Teòric 42,4 % | 65,2 % | 42,4 % | 89 |
| 20 | MaurinaB 0985 · Teòric 38,3 % | 65,1 % | 38,3 % | 106 |
| 21 | MesvialB 1410 · Teòric 54,8 % | 64,7 % | 54,8 % | 515 |
| 22 | PrudenciaB 0553 · Teòric 46,5 % | 64,2 % | 46,5 % | 95 |
| 23 | Jove 2012B 1521 · Teòric 48,7 % | 64,1 % | 48,7 % | 92 |
| 24 | L AsfaltB 0981 · Teòric 53,8 % | 64,0 % | 53,8 % | 333 |
| 25 | Tres TombsB 1732 · Teòric 53,1 % | 63,8 % | 53,1 % | 58 |
| 26 | TracB 1214 · Teòric 40,6 % | 63,7 % | 40,6 % | 168 |
| 27 | L ArbocB 1668 · Teòric 56,3 % | 63,5 % | 56,3 % | 104 |
| 28 | HoqueiB 1275 · Teòric 45,9 % | 63,2 % | 45,9 % | 209 |
| 29 | Poble SecB 1054 · Teòric 31,6 % | 63,2 % | 31,6 % | 204 |
| 30 | TillersB 1294 · Teòric 41,8 % | 63,1 % | 41,8 % | 130 |
| 31 | MirB 1467 · Teòric 36,2 % | 63,1 % | 36,2 % | 122 |
| 32 | AlamedaB 1381 · Teòric 48,2 % | 63,1 % | 48,2 % | 103 |
| 33 | IrlandaB 0793 · Teòric 48,1 % | 63,0 % | 48,1 % | 165 |
| 34 | SanticarsB 1226 · Teòric 45,8 % | 62,3 % | 45,8 % | 146 |
| 35 | SabadellB 1657 · Teòric 46,2 % | 61,9 % | 46,2 % | 84 |
| 36 | RoncanaB 1501 · Teòric — | 61,8 % | — | 89 |
| 37 | HavanaB 1787 · Teòric 48,5 % | 61,5 % | 48,5 % | 26 |
| 38 | Popcar MotogrupB 1619 · Teòric 46,2 % | 61,4 % | 46,2 % | 145 |
| 39 | SanglasB 1051 · Teòric 39,8 % | 61,2 % | 39,8 % | 327 |
| 40 | La EstrellaB 1031 · Teòric 51,7 % | 61,2 % | 51,7 % | 121 |
| 41 | Font FormacioB 1736 · Teòric 44,4 % | 61,2 % | 44,4 % | 98 |
| 42 | PremiaB 1684 · Teòric 47,8 % | 61,0 % | 47,8 % | 136 |
| 43 | VacarissesB 1733 · Teòric 49,6 % | 60,7 % | 49,6 % | 117 |
| 44 | MolistB 0960 · Teòric 47,3 % | 60,7 % | 47,3 % | 107 |
| 45 | FerrerB 0017 · Teòric 49,5 % | 60,6 % | 49,5 % | 137 |
| 46 | MontbuiB 0719 · Teòric 46,4 % | 60,6 % | 46,4 % | 104 |
| 47 | LiñanB 1297 · Teòric 51,8 % | 60,5 % | 51,8 % | 473 |
| 48 | FreixedasB 0180 · Teòric 45,5 % | 60,4 % | 45,5 % | 230 |
| 49 | Nova AutoescolaB 0534 · Teòric 43,1 % | 60,2 % | 43,1 % | 274 |
| 50 | BardesB 0232 · Teòric 58,4 % | 60,2 % | 58,4 % | 176 |
| 51 | Santa PerpetuaB 0442 · Teòric 55,9 % | 60,0 % | 55,9 % | 230 |
| 52 | Sant Jordi ArenysB 1679 · Teòric 44,8 % | 60,0 % | 44,8 % | 100 |
| 53 | Safety CarB 1698 · Teòric 71,9 % | 59,9 % | 71,9 % | 222 |
| 54 | LlobregatB 0045 · Teòric 69,2 % | 59,9 % | 69,2 % | 177 |
| 55 | A CatorceB 1040 · Teòric 42,6 % | 59,8 % | 42,6 % | 184 |
| 56 | EuroB 0622 · Teòric 79,1 % | 59,7 % | 79,1 % | 62 |
| 57 | Els MonjosB 1455 · Teòric 39,4 % | 59,5 % | 39,4 % | 121 |
| 58 | Jc Escola de ConduccioB 1502 · Teòric 44,1 % | 59,5 % | 44,1 % | 84 |
| 59 | EstadiB 0678 · Teòric 44,9 % | 59,5 % | 44,9 % | 74 |
| 60 | Can RullB 0868 · Teòric 41,8 % | 59,3 % | 41,8 % | 108 |
| 61 | EnxanetaB 1719 · Teòric 45,2 % | 59,1 % | 45,2 % | 186 |
| 62 | MariosB 1724 · Teòric 54,3 % | 59,0 % | 54,3 % | 144 |
| 63 | Palleja S A lB 0973 · Teòric 54,5 % | 58,9 % | 54,5 % | 168 |
| 64 | TangramB 1697 · Teòric 53,1 % | 58,8 % | 53,1 % | 51 |
| 65 | A e GimenoB 0077 · Teòric 51,5 % | 58,2 % | 51,5 % | 342 |
| 66 | AndreuB 0021 · Teòric 39,2 % | 58,2 % | 39,2 % | 91 |
| 67 | Driving FormacioB 1399 · Teòric 47,1 % | 58,2 % | 47,1 % | 91 |
| 68 | AnoiaB 0918 · Teòric 52,5 % | 58,2 % | 52,5 % | 67 |
| 69 | BaseB 1516 · Teòric 47,6 % | 58,1 % | 47,6 % | 105 |
| 70 | Les FranquesesB 1761 · Teòric 61,1 % | 58,0 % | 61,1 % | 143 |
| 71 | RamirezB 1044 · Teòric 35,8 % | 57,9 % | 35,8 % | 133 |
| 72 | GinerB 1507 · Teòric 42,8 % | 57,8 % | 42,8 % | 192 |
| 73 | MileniumB 1279 · Teòric 46,7 % | 57,8 % | 46,7 % | 83 |
| 74 | MunellB 0325 · Teòric 47,9 % | 57,6 % | 47,9 % | 184 |
| 75 | CastellmarB 0777 · Teòric 51,4 % | 57,5 % | 51,4 % | 120 |
| 76 | OleaB 1482 · Teòric 53,5 % | 57,4 % | 53,5 % | 108 |
| 77 | Vila FellB 1208 · Teòric 41,3 % | 57,3 % | 41,3 % | 267 |
| 78 | JordiB 0313 · Teòric 47,2 % | 57,1 % | 47,2 % | 56 |
| 79 | OlivellaB 0123 · Teòric 43,3 % | 56,9 % | 43,3 % | 306 |
| 80 | VilamarB 1462 · Teòric 44,7 % | 56,9 % | 44,7 % | 216 |
| 81 | PriusB 1543 · Teòric — | 56,9 % | — | 58 |
| 82 | Auto PracticB 0126 · Teòric 44,3 % | 56,7 % | 44,3 % | 504 |
| 83 | Nova CoronaB 1611 · Teòric 43,5 % | 56,7 % | 43,5 % | 104 |
| 84 | EnergyB 1712 · Teòric 43,3 % | 56,6 % | 43,3 % | 281 |
| 85 | Paral LelB 0473 · Teòric 45,0 % | 56,6 % | 45,0 % | 99 |
| 86 | FramB 1356 · Teòric 43,8 % | 56,6 % | 43,8 % | 53 |
| 87 | Elias AutoescolaB 1085 · Teòric 50,5 % | 56,5 % | 50,5 % | 209 |
| 88 | GranollersB 0780 · Teòric 45,2 % | 56,4 % | 45,2 % | 1.012 |
| 89 | Les GloriesB 1695 · Teòric 60,0 % | 56,3 % | 60,0 % | 87 |
| 90 | GresolB 0778 · Teòric 47,9 % | 56,2 % | 47,9 % | 169 |
| 91 | BabiaB 0371 · Teòric 42,1 % | 56,1 % | 42,1 % | 173 |
| 92 | VilafrancaB 1048 · Teòric 40,5 % | 56,1 % | 40,5 % | 98 |
| 93 | Hoy Voy Granollers MolletB 1609 · Teòric 44,3 % | 56,0 % | 44,3 % | 1.333 |
| 94 | MiaB 1565 · Teòric 41,8 % | 56,0 % | 41,8 % | 50 |
| 95 | MadrazoB 0692 · Teòric 52,0 % | 55,9 % | 52,0 % | 706 |
| 96 | MasanaB 1391 · Teòric 51,8 % | 55,9 % | 51,8 % | 270 |
| 97 | Al VolantB 1531 · Teòric 65,1 % | 55,8 % | 65,1 % | 129 |
| 98 | EstacionB 0812 · Teòric 57,4 % | 55,8 % | 57,4 % | 86 |
| 99 | MolletB 1154 · Teòric 40,1 % | 55,7 % | 40,1 % | 122 |
| 100 | RuthB 1526 · Teòric 35,5 % | 55,7 % | 35,5 % | 106 |
| 101 | SalgadoB 0319 · Teòric 44,1 % | 55,6 % | 44,1 % | 117 |
| 102 | La Batlle 40B 1487 · Teòric 48,5 % | 55,6 % | 48,5 % | 99 |
| 103 | N 340B 1185 · Teòric 37,8 % | 55,6 % | 37,8 % | 36 |
| 104 | MobiB 1392 · Teòric 46,6 % | 55,3 % | 46,6 % | 486 |
| 105 | Mas JornetB 1422 · Teòric 27,8 % | 55,3 % | 27,8 % | 150 |
| 106 | SarrioB 0111 · Teòric 33,8 % | 55,1 % | 33,8 % | 127 |
| 107 | M 2B 0917 · Teòric 46,5 % | 55,1 % | 46,5 % | 89 |
| 108 | La Meva AutoescolaB 1621 · Teòric 58,8 % | 55,0 % | 58,8 % | 40 |
| 109 | VialiaB 1682 · Teòric 25,0 % | 55,0 % | 25,0 % | 20 |
| 110 | MontornesB 1096 · Teòric 43,0 % | 54,9 % | 43,0 % | 213 |
| 111 | Sant JoanB 1468 · Teòric 50,0 % | 54,9 % | 50,0 % | 153 |
| 112 | La MorenetaB 1305 · Teòric 43,8 % | 54,8 % | 43,8 % | 126 |
| 113 | Andreu CatB 1551 · Teòric 36,7 % | 54,8 % | 36,7 % | 93 |
| 114 | MontautoB 1484 · Teòric 37,3 % | 54,7 % | 37,3 % | 501 |
| 115 | JacB 1504 · Teòric 35,4 % | 54,6 % | 35,4 % | 553 |
| 116 | RallyB 1711 · Teòric 54,7 % | 54,6 % | 54,7 % | 346 |
| 117 | LloredaB 1481 · Teòric 47,0 % | 54,6 % | 47,0 % | 141 |
| 118 | StiloB 1065 · Teòric 65,2 % | 54,5 % | 65,2 % | 222 |
| 119 | StquirzeB 1756 · Teòric 63,1 % | 54,5 % | 63,1 % | 202 |
| 120 | TaradellB 0807 · Teòric 33,9 % | 54,4 % | 33,9 % | 103 |
| 121 | JaramaB 0928 · Teòric 43,0 % | 54,3 % | 43,0 % | 243 |
| 122 | AvinyoB 1255 · Teòric 24,2 % | 54,3 % | 24,2 % | 46 |
| 123 | MontgatB 1739 · Teòric 45,4 % | 54,2 % | 45,4 % | 168 |
| 124 | DasB 1485 · Teòric 38,2 % | 53,9 % | 38,2 % | 217 |
| 125 | Ok MtrB 1637 · Teòric 45,8 % | 53,8 % | 45,8 % | 409 |
| 126 | CarrioB 0181 · Teòric 40,6 % | 53,8 % | 40,6 % | 197 |
| 127 | ParejoB 1024 · Teòric 42,9 % | 53,8 % | 42,9 % | 106 |
| 128 | GasparB 1132 · Teòric 32,8 % | 53,7 % | 32,8 % | 95 |
| 129 | Road SchoolB 1683 · Teòric 39,0 % | 53,6 % | 39,0 % | 222 |
| 130 | BenetB 0701 · Teòric 52,0 % | 53,5 % | 52,0 % | 318 |
| 131 | GatassaB 1393 · Teòric 37,4 % | 53,5 % | 37,4 % | 170 |
| 132 | SantsB 1784 · Teòric 43,3 % | 53,3 % | 43,3 % | 30 |
| 133 | Can ParelladaB 0974 · Teòric 47,9 % | 53,2 % | 47,9 % | 222 |
| 134 | La ClauB 0863 · Teòric 40,6 % | 53,2 % | 40,6 % | 171 |
| 135 | MonvialB 1788 · Teòric 43,8 % | 53,2 % | 43,8 % | 47 |
| 136 | GasB 1599 · Teòric 42,0 % | 53,1 % | 42,0 % | 277 |
| 137 | NizaB 1561 · Teòric 35,4 % | 53,1 % | 35,4 % | 143 |
| 138 | CordellasB 0820 · Teòric 50,9 % | 53,0 % | 50,9 % | 557 |
| 139 | TerB 1061 · Teòric 30,8 % | 53,0 % | 30,8 % | 132 |
| 140 | VenusB 1182 · Teòric 40,5 % | 53,0 % | 40,5 % | 117 |
| 141 | IbersolB 1194 · Teòric 54,9 % | 53,0 % | 54,9 % | 115 |
| 142 | ConnectB 1395 · Teòric 39,6 % | 52,9 % | 39,6 % | 469 |
| 143 | Can OriachB 0544 · Teòric 42,8 % | 52,9 % | 42,8 % | 153 |
| 144 | PremiumB 1767 · Teòric 33,3 % | 52,9 % | 33,3 % | 70 |
| 145 | MitreB 1715 · Teòric 54,3 % | 52,8 % | 54,3 % | 197 |
| 146 | EnllacB 1553 · Teòric 49,5 % | 52,7 % | 49,5 % | 74 |
| 147 | EdekoB 1589 · Teòric 39,8 % | 52,5 % | 39,8 % | 139 |
| 148 | ToniB 1559 · Teòric 49,0 % | 52,5 % | 49,0 % | 101 |
| 149 | VilanovaB 1008 · Teòric 42,9 % | 52,5 % | 42,9 % | 99 |
| 150 | Hoy Voy VilanovaB 1741 · Teòric 47,2 % | 52,4 % | 47,2 % | 672 |
| 151 | TersolB 1709 · Teòric 43,3 % | 52,4 % | 43,3 % | 231 |
| 152 | RabassadaB 0909 · Teòric 48,1 % | 52,4 % | 48,1 % | 185 |
| 153 | Via LliureB 1348 · Teòric 51,0 % | 52,4 % | 51,0 % | 168 |
| 154 | WowB 1758 · Teòric 62,6 % | 52,3 % | 62,6 % | 325 |
| 155 | UniversitatB 1780 · Teòric 52,1 % | 52,3 % | 52,1 % | 65 |
| 156 | Gabi GoB 1753 · Teòric 48,0 % | 52,2 % | 48,0 % | 67 |
| 157 | San Pol PinedaB 0400 · Teòric 37,5 % | 52,1 % | 37,5 % | 140 |
| 158 | MediterraniaB 1423 · Teòric 48,8 % | 52,1 % | 48,8 % | 119 |
| 159 | VicB 0462 · Teòric 40,1 % | 52,0 % | 40,1 % | 344 |
| 160 | LiderB 0661 · Teòric 53,9 % | 52,0 % | 53,9 % | 306 |
| 161 | PiB 1322 · Teòric 46,1 % | 52,0 % | 46,1 % | 148 |
| 162 | AnayaB 1783 · Teòric 42,3 % | 52,0 % | 42,3 % | 25 |
| 163 | PerfectoB 0682 · Teòric 49,9 % | 51,9 % | 49,9 % | 833 |
| 164 | BielaB 1331 · Teòric 45,1 % | 51,9 % | 45,1 % | 783 |
| 165 | MatadeperaB 1302 · Teòric 51,3 % | 51,9 % | 51,3 % | 160 |
| 166 | CampfasoB 0681 · Teòric 52,6 % | 51,8 % | 52,6 % | 218 |
| 167 | DainaB 1104 · Teòric 38,1 % | 51,7 % | 38,1 % | 145 |
| 168 | Sant CugatB 1603 · Teòric 52,1 % | 51,6 % | 52,1 % | 2.051 |
| 169 | MasquefaB 1574 · Teòric 43,4 % | 51,6 % | 43,4 % | 225 |
| 170 | Formacio Integral de ConductorsB 1751 · Teòric 30,4 % | 51,6 % | 30,4 % | 126 |
| 171 | BraulioB 1229 · Teòric 64,0 % | 51,6 % | 64,0 % | 95 |
| 172 | Hoy Voy ManresaB 1728 · Teòric 46,5 % | 51,5 % | 46,5 % | 859 |
| 173 | MiramarB 0416 · Teòric 52,3 % | 51,5 % | 52,3 % | 196 |
| 174 | Monfen SAB 0988 · Teòric 32,3 % | 51,5 % | 32,3 % | 68 |
| 175 | Hoy Voy Sant CugatB 1651 · Teòric 59,7 % | 51,4 % | 59,7 % | 883 |
| 176 | OcataB 1285 · Teòric 50,0 % | 51,3 % | 50,0 % | 236 |
| 177 | NaturaB 1138 · Teòric 39,9 % | 51,2 % | 39,9 % | 201 |
| 178 | L Illa FormacioB 1557 · Teòric 38,7 % | 51,2 % | 38,7 % | 166 |
| 179 | D ParejoB 1438 · Teòric 39,3 % | 51,2 % | 39,3 % | 127 |
| 180 | Km 0B 1382 · Teòric 41,3 % | 51,1 % | 41,3 % | 141 |
| 181 | VallparadisB 0854 · Teòric 47,4 % | 51,0 % | 47,4 % | 418 |
| 182 | DiamantB 0861 · Teòric 43,4 % | 51,0 % | 43,4 % | 210 |
| 183 | CruceB 1112 · Teòric 54,0 % | 50,9 % | 54,0 % | 283 |
| 184 | DynamicB 1554 · Teòric 41,5 % | 50,9 % | 41,5 % | 106 |
| 185 | VeremaB 1759 · Teòric 47,6 % | 50,9 % | 47,6 % | 106 |
| 186 | Sobre RodesB 1542 · Teòric 42,9 % | 50,9 % | 42,9 % | 55 |
| 187 | MontsenyB 0504 · Teòric 34,6 % | 50,8 % | 34,6 % | 425 |
| 188 | Nou GarcazB 1625 · Teòric 47,1 % | 50,8 % | 47,1 % | 244 |
| 189 | Eco RunnerB 1735 · Teòric 52,3 % | 50,8 % | 52,3 % | 189 |
| 190 | Sitges GarrafB 1662 · Teòric 46,0 % | 50,8 % | 46,0 % | 187 |
| 191 | CrespinB 1676 · Teòric 43,8 % | 50,8 % | 43,8 % | 65 |
| 192 | InnovaB 1345 · Teòric 27,6 % | 50,8 % | 27,6 % | 61 |
| 193 | NumanciaB 0204 · Teòric 56,3 % | 50,6 % | 56,3 % | 180 |
| 194 | J CamachoB 1495 · Teòric 33,6 % | 50,6 % | 33,6 % | 89 |
| 195 | ParkB 0502 · Teòric 55,0 % | 50,5 % | 55,0 % | 208 |
| 196 | ManresaB 1740 · Teòric 36,8 % | 50,4 % | 36,8 % | 113 |
| 197 | Driving BcnB 1545 · Teòric 45,9 % | 50,3 % | 45,9 % | 449 |
| 198 | Dos ParejoB 1616 · Teòric 43,7 % | 50,0 % | 43,7 % | 230 |
| 199 | EricmaB 1536 · Teòric 40,6 % | 50,0 % | 40,6 % | 218 |
| 200 | ReprisB 1350 · Teòric 44,4 % | 50,0 % | 44,4 % | 154 |
| 201 | Kart AutoescolaB 1453 · Teòric 61,6 % | 50,0 % | 61,6 % | 140 |
| 202 | Sur VialB 1692 · Teòric 48,1 % | 50,0 % | 48,1 % | 130 |
| 203 | RocafortB 1747 · Teòric 59,6 % | 50,0 % | 59,6 % | 102 |
| 204 | LineaB 1143 · Teòric 41,2 % | 50,0 % | 41,2 % | 96 |
| 205 | MaresB 1523 · Teòric 48,8 % | 50,0 % | 48,8 % | 94 |
| 206 | Roc BlancB 1449 · Teòric 43,3 % | 50,0 % | 43,3 % | 80 |
| 207 | La PrimeraB 1380 · Teòric 47,8 % | 49,9 % | 47,8 % | 481 |
| 208 | CosmosB 1586 · Teòric 46,9 % | 49,7 % | 46,9 % | 151 |
| 209 | PegasoB 1600 · Teòric 58,8 % | 49,6 % | 58,8 % | 391 |
| 210 | RequenaB 0524 · Teòric 52,6 % | 49,5 % | 52,6 % | 376 |
| 211 | Molina MolletB 1371 · Teòric 38,9 % | 49,5 % | 38,9 % | 105 |
| 212 | Zig ZagB 1645 · Teòric 47,1 % | 49,5 % | 47,1 % | 99 |
| 213 | MabelB 0818 · Teòric 21,6 % | 49,4 % | 21,6 % | 330 |
| 214 | HostafranchB 0710 · Teòric 50,8 % | 49,2 % | 50,8 % | 179 |
| 215 | VoralB 1562 · Teòric 41,7 % | 49,2 % | 41,7 % | 61 |
| 216 | RoviraB 0406 · Teòric 63,9 % | 49,1 % | 63,9 % | 159 |
| 217 | Estacio CentreB 1773 · Teòric 51,5 % | 49,1 % | 51,5 % | 116 |
| 218 | Trs FormacioB 1626 · Teòric 51,9 % | 49,0 % | 51,9 % | 210 |
| 219 | 24 HB 1628 · Teòric 38,9 % | 48,8 % | 38,9 % | 129 |
| 220 | AmbientB 1295 · Teòric 40,0 % | 48,8 % | 40,0 % | 82 |
| 221 | Baix LlobregatB 1550 · Teòric 43,8 % | 48,6 % | 43,8 % | 514 |
| 222 | GomarB 0647 · Teòric 61,1 % | 48,6 % | 61,1 % | 105 |
| 223 | Rosal BerguedaB 1461 · Teòric 47,6 % | 48,5 % | 47,6 % | 167 |
| 224 | TatchepolB 0846 · Teòric 56,0 % | 48,3 % | 56,0 % | 327 |
| 225 | La GeltruB 1188 · Teòric 38,0 % | 48,1 % | 38,0 % | 399 |
| 226 | PiedraB 0604 · Teòric 41,3 % | 48,1 % | 41,3 % | 210 |
| 227 | En MarxaB 1059 · Teòric 51,5 % | 48,1 % | 51,5 % | 183 |
| 228 | CorsaB 0374 · Teòric 47,3 % | 48,0 % | 47,3 % | 792 |
| 229 | SantosB 0932 · Teòric 44,2 % | 47,8 % | 44,2 % | 544 |
| 230 | AlceB 1680 · Teòric 41,7 % | 47,8 % | 41,7 % | 274 |
| 231 | Touring ClubB 0230 · Teòric 33,8 % | 47,8 % | 33,8 % | 113 |
| 232 | PalmaB 0923 · Teòric 54,5 % | 47,7 % | 54,5 % | 331 |
| 233 | GoncalB 1003 · Teòric 55,0 % | 47,7 % | 55,0 % | 130 |
| 234 | BallesterB 0301 · Teòric 50,8 % | 47,6 % | 50,8 % | 2.281 |
| 235 | WhatscarB 1566 · Teòric 46,2 % | 47,6 % | 46,2 % | 147 |
| 236 | ExitB 1667 · Teòric 46,6 % | 47,6 % | 46,6 % | 126 |
| 237 | GuinardoB 0512 · Teòric 66,7 % | 47,6 % | 66,7 % | 105 |
| 238 | JavierB 0446 · Teòric 52,5 % | 47,2 % | 52,5 % | 127 |
| 239 | TrebolB 0573 · Teòric 53,1 % | 47,1 % | 53,1 % | 342 |
| 240 | PlatinumB 1333 · Teòric 41,6 % | 47,1 % | 41,6 % | 278 |
| 241 | CricB 1493 · Teòric 41,3 % | 47,1 % | 41,3 % | 140 |
| 242 | Alba DosB 1592 · Teòric 58,1 % | 47,0 % | 58,1 % | 200 |
| 243 | SoleB 0337 · Teòric 45,6 % | 46,8 % | 45,6 % | 953 |
| 244 | Hoy Voy VicB 1730 · Teòric 42,4 % | 46,8 % | 42,4 % | 635 |
| 245 | SerrapareraB 0870 · Teòric 47,9 % | 46,8 % | 47,9 % | 374 |
| 246 | CanyellesB 0943 · Teòric 47,5 % | 46,8 % | 47,5 % | 327 |
| 247 | Hoy Voy SabadellB 1661 · Teòric 55,9 % | 46,6 % | 55,9 % | 993 |
| 248 | La RamblaB 0966 · Teòric 49,4 % | 46,6 % | 49,4 % | 88 |
| 249 | GocoB 1396 · Teòric 53,2 % | 46,5 % | 53,2 % | 271 |
| 250 | Hoy Voy HortaB 1702 · Teòric 47,7 % | 46,4 % | 47,7 % | 645 |
| 251 | ColellB 0200 · Teòric 49,0 % | 46,4 % | 49,0 % | 224 |
| 252 | ZamenhofB 1766 · Teòric 54,1 % | 46,3 % | 54,1 % | 121 |
| 253 | FontB 0229 · Teòric 45,5 % | 46,3 % | 45,5 % | 41 |
| 254 | Hoy Voy BadalonaB 1639 · Teòric 52,3 % | 46,2 % | 52,3 % | 673 |
| 255 | MataroB 0980 · Teòric 37,5 % | 46,2 % | 37,5 % | 520 |
| 256 | RocaB 1172 · Teòric 50,7 % | 46,2 % | 50,7 % | 476 |
| 257 | CaldesB 0965 · Teòric 45,1 % | 46,2 % | 45,1 % | 169 |
| 258 | MarianaoB 0898 · Teòric 51,2 % | 46,2 % | 51,2 % | 143 |
| 259 | ArisaB 0464 · Teòric 37,0 % | 46,2 % | 37,0 % | 130 |
| 260 | Badalona la PlanaB 1772 · Teòric 53,6 % | 46,2 % | 53,6 % | 52 |
| 261 | MovexB 1785 · Teòric — | 46,2 % | — | 26 |
| 262 | DoexB 1418 · Teòric 39,0 % | 46,1 % | 39,0 % | 525 |
| 263 | AlsaciaB 0723 · Teòric 41,3 % | 46,1 % | 41,3 % | 492 |
| 264 | Hoy Voy LlobregatB 1775 · Teòric 53,9 % | 46,1 % | 53,9 % | 436 |
| 265 | 2010B 1469 · Teòric 45,3 % | 46,0 % | 45,3 % | 139 |
| 266 | La RieraB 1546 · Teòric 50,4 % | 46,0 % | 50,4 % | 126 |
| 267 | LogosB 1063 · Teòric 31,0 % | 45,9 % | 31,0 % | 290 |
| 268 | EsparoB 0758 · Teòric 53,7 % | 45,9 % | 53,7 % | 172 |
| 269 | Car TeamB 1770 · Teòric 50,0 % | 45,9 % | 50,0 % | 98 |
| 270 | EscociaB 0964 · Teòric 51,7 % | 45,7 % | 51,7 % | 414 |
| 271 | CornellaB 0804 · Teòric 39,2 % | 45,7 % | 39,2 % | 184 |
| 272 | AeropuertoB 0855 · Teòric 48,7 % | 45,7 % | 48,7 % | 184 |
| 273 | Grup AutoescolaB 1260 · Teòric 50,7 % | 45,5 % | 50,7 % | 310 |
| 274 | BatlleB 1538 · Teòric 41,8 % | 45,5 % | 41,8 % | 134 |
| 275 | VerdesB 1726 · Teòric 54,3 % | 45,5 % | 54,3 % | 101 |
| 276 | RodrigoB 0856 · Teòric 52,8 % | 45,4 % | 52,8 % | 240 |
| 277 | ArenysB 0287 · Teòric 41,7 % | 45,4 % | 41,7 % | 174 |
| 278 | PlacaB 1034 · Teòric 47,6 % | 45,4 % | 47,6 % | 174 |
| 279 | Bada ProgresB 1524 · Teòric 45,5 % | 45,3 % | 45,5 % | 446 |
| 280 | DarB 0881 · Teòric 53,4 % | 45,3 % | 53,4 % | 181 |
| 281 | RivelB 1235 · Teòric 34,3 % | 45,3 % | 34,3 % | 106 |
| 282 | ParetsB 0466 · Teòric 40,0 % | 45,3 % | 40,0 % | 53 |
| 283 | MotoescuelaB 1383 · Teòric 27,8 % | 45,3 % | 27,8 % | 53 |
| 284 | AguiloB 0894 · Teòric 48,0 % | 45,2 % | 48,0 % | 188 |
| 285 | ArtigasB 0915 · Teòric 46,7 % | 45,1 % | 46,7 % | 415 |
| 286 | GabrielB 1122 · Teòric 33,1 % | 45,1 % | 33,1 % | 102 |
| 287 | Hoy Voy Les CortsB 1722 · Teòric 54,0 % | 45,0 % | 54,0 % | 1.005 |
| 288 | Hoy Voy TerrassaB 1673 · Teòric 49,2 % | 45,0 % | 49,2 % | 919 |
| 289 | CollblancB 0333 · Teòric 41,6 % | 45,0 % | 41,6 % | 544 |
| 290 | XarauB 1705 · Teòric 38,5 % | 45,0 % | 38,5 % | 269 |
| 291 | LiceuB 0133 · Teòric 53,8 % | 44,9 % | 53,8 % | 910 |
| 292 | LoretoB 1239 · Teòric 43,1 % | 44,9 % | 43,1 % | 216 |
| 293 | AmigoB 0176 · Teòric 59,5 % | 44,9 % | 59,5 % | 147 |
| 294 | C BadiaB 0428 · Teòric 47,1 % | 44,9 % | 47,1 % | 147 |
| 295 | VirtualB 1273 · Teòric 50,0 % | 44,9 % | 50,0 % | 69 |
| 296 | QueroB 1613 · Teòric 49,4 % | 44,8 % | 49,4 % | 125 |
| 297 | ArrahonaB 0779 · Teòric 41,9 % | 44,8 % | 41,9 % | 87 |
| 298 | DieselB 1552 · Teòric 52,1 % | 44,7 % | 52,1 % | 94 |
| 299 | AreaB 1283 · Teòric 48,2 % | 44,5 % | 48,2 % | 254 |
| 300 | BdnB 1320 · Teòric 40,0 % | 44,2 % | 40,0 % | 344 |
| 301 | Car LandB 1555 · Teòric 51,3 % | 44,2 % | 51,3 % | 120 |
| 302 | PistonesB 1659 · Teòric 37,7 % | 44,1 % | 37,7 % | 279 |
| 303 | RimsB 1777 · Teòric 32,7 % | 44,1 % | 32,7 % | 145 |
| 304 | LondresB 1473 · Teòric 47,6 % | 44,0 % | 47,6 % | 75 |
| 305 | RolanB 1030 · Teòric 45,8 % | 43,9 % | 45,8 % | 487 |
| 306 | SunyeB 0902 · Teòric 55,2 % | 43,8 % | 55,2 % | 153 |
| 307 | Hoy Voy CornellaB 1694 · Teòric 49,4 % | 43,6 % | 49,4 % | 853 |
| 308 | La UniversalB 0005 · Teòric 64,7 % | 43,6 % | 64,7 % | 330 |
| 309 | GarvenB 0461 · Teòric 50,0 % | 43,6 % | 50,0 % | 156 |
| 310 | TerrassaB 1355 · Teòric 52,6 % | 43,6 % | 52,6 % | 156 |
| 311 | Brum BrumB 1650 · Teòric 49,6 % | 43,5 % | 49,6 % | 487 |
| 312 | RobertoB 1640 · Teòric 45,0 % | 43,5 % | 45,0 % | 230 |
| 313 | GirbauB 0449 · Teòric 47,5 % | 43,5 % | 47,5 % | 147 |
| 314 | FerranB 1416 · Teòric 31,0 % | 43,5 % | 31,0 % | 69 |
| 315 | GalaB 1432 · Teòric 47,8 % | 43,2 % | 47,8 % | 827 |
| 316 | GarrafB 0620 · Teòric 51,7 % | 43,2 % | 51,7 % | 125 |
| 317 | Del CentreB 1597 · Teòric 43,6 % | 43,2 % | 43,6 % | 118 |
| 318 | MontjuicB 1764 · Teòric 61,1 % | 43,2 % | 61,1 % | 44 |
| 319 | DriboB 1701 · Teòric 48,0 % | 43,1 % | 48,0 % | 1.004 |
| 320 | Sant Andreu MonfenB 1584 · Teòric 50,3 % | 43,1 % | 50,3 % | 603 |
| 321 | El CarmelB 0395 · Teòric 42,3 % | 43,1 % | 42,3 % | 246 |
| 322 | AuraB 1558 · Teòric 28,1 % | 43,0 % | 28,1 % | 158 |
| 323 | PlanetaB 0403 · Teòric 50,8 % | 42,9 % | 50,8 % | 466 |
| 324 | GenesiB 1174 · Teòric 32,2 % | 42,9 % | 32,2 % | 289 |
| 325 | Jove SB 0310 · Teòric 46,3 % | 42,9 % | 46,3 % | 205 |
| 326 | Costa BravaB 0251 · Teòric 44,9 % | 42,9 % | 44,9 % | 161 |
| 327 | BaenaB 1247 · Teòric 56,1 % | 42,9 % | 56,1 % | 98 |
| 328 | IluroB 1452 · Teòric 36,2 % | 42,8 % | 36,2 % | 180 |
| 329 | R A C CB 0120 · Teòric 58,0 % | 42,6 % | 58,0 % | 1.940 |
| 330 | ViladomatB 1779 · Teòric 55,1 % | 42,6 % | 55,1 % | 108 |
| 331 | BartrinaB 1329 · Teòric 40,2 % | 42,5 % | 40,2 % | 327 |
| 332 | RidoB 1771 · Teòric 26,8 % | 42,5 % | 26,8 % | 146 |
| 333 | Gomar BcnB 1731 · Teòric 61,2 % | 42,4 % | 61,2 % | 170 |
| 334 | VerdaguerB 1098 · Teòric 47,0 % | 42,3 % | 47,0 % | 1.036 |
| 335 | PasseigB 1271 · Teòric 33,3 % | 42,3 % | 33,3 % | 52 |
| 336 | IrisB 1509 · Teòric — | 42,3 % | — | 26 |
| 337 | DomenechB 0051 · Teòric 42,7 % | 42,1 % | 42,7 % | 164 |
| 338 | Hoy VoyB 1505 · Teòric 54,6 % | 42,0 % | 54,6 % | 1.339 |
| 339 | Ronda 2B 0136 · Teòric 55,3 % | 42,0 % | 55,3 % | 188 |
| 340 | CardedeuB 0801 · Teòric 46,6 % | 41,8 % | 46,6 % | 110 |
| 341 | Nou VallesB 1427 · Teòric 35,6 % | 41,7 % | 35,6 % | 168 |
| 342 | BeltranB 0080 · Teòric 43,1 % | 41,5 % | 43,1 % | 272 |
| 343 | El PasB 1703 · Teòric 43,7 % | 41,5 % | 43,7 % | 253 |
| 344 | San MoriB 1155 · Teòric 47,9 % | 41,5 % | 47,9 % | 147 |
| 345 | Ms CamachoB 1643 · Teòric 40,9 % | 41,5 % | 40,9 % | 65 |
| 346 | Hoy Voy Sant AntoniB 1745 · Teòric 54,6 % | 41,1 % | 54,6 % | 671 |
| 347 | JoaquinB 0417 · Teòric 27,1 % | 41,1 % | 27,1 % | 129 |
| 348 | HospitaletB 1605 · Teòric 41,7 % | 41,1 % | 41,7 % | 124 |
| 349 | EgaraB 1594 · Teòric 45,9 % | 41,1 % | 45,9 % | 90 |
| 350 | ConreriaB 0803 · Teòric 43,6 % | 41,0 % | 43,6 % | 322 |
| 351 | TecnosB 0986 · Teòric 40,7 % | 41,0 % | 40,7 % | 251 |
| 352 | Hoy Voy GloriasB 1686 · Teòric 52,0 % | 40,9 % | 52,0 % | 1.499 |
| 353 | Lider BadalonaB 1641 · Teòric 41,8 % | 40,9 % | 41,8 % | 423 |
| 354 | XuclaB 1300 · Teòric 39,4 % | 40,9 % | 39,4 % | 154 |
| 355 | Cal PinB 0554 · Teòric 39,7 % | 40,9 % | 39,7 % | 110 |
| 356 | Isa i AquilesB 1622 · Teòric 40,5 % | 40,8 % | 40,5 % | 130 |
| 357 | Hoy Voy RubiB 1706 · Teòric 49,5 % | 40,7 % | 49,5 % | 376 |
| 358 | EduardoB 0883 · Teòric 35,7 % | 40,7 % | 35,7 % | 214 |
| 359 | CastellbisbalB 1519 · Teòric 50,6 % | 40,6 % | 50,6 % | 175 |
| 360 | Hoy Voy MataroB 1665 · Teòric 45,5 % | 40,5 % | 45,5 % | 693 |
| 361 | Escola ManlleuB 1720 · Teòric 30,8 % | 40,5 % | 30,8 % | 257 |
| 362 | Zona FB 0771 · Teòric 43,3 % | 40,4 % | 43,3 % | 4.837 |
| 363 | LopesaB 0763 · Teòric 49,2 % | 40,2 % | 49,2 % | 82 |
| 364 | PacoB 1013 · Teòric 56,2 % | 40,2 % | 56,2 % | 82 |
| 365 | Delta PratB 1729 · Teòric 45,7 % | 40,1 % | 45,7 % | 202 |
| 366 | SinguerlinB 0353 · Teòric 45,9 % | 40,0 % | 45,9 % | 1.264 |
| 367 | Hoy Voy CerdanyolaB 1671 · Teòric 52,0 % | 40,0 % | 52,0 % | 565 |
| 368 | Vial ServeisB 1629 · Teòric 45,2 % | 40,0 % | 45,2 % | 260 |
| 369 | CruzB 0893 · Teòric 45,2 % | 40,0 % | 45,2 % | 150 |
| 370 | BarberaB 1513 · Teòric 26,9 % | 40,0 % | 26,9 % | 60 |
| 371 | EscorpionB 1352 · Teòric 52,0 % | 39,9 % | 52,0 % | 208 |
| 372 | Universal 60B 0132 · Teòric 33,3 % | 39,9 % | 33,3 % | 163 |
| 373 | MaragallB 0141 · Teòric 62,8 % | 39,8 % | 62,8 % | 367 |
| 374 | BarnaB 0715 · Teòric 53,1 % | 39,8 % | 53,1 % | 186 |
| 375 | La RodaB 1351 · Teòric 61,2 % | 39,7 % | 61,2 % | 63 |
| 376 | A TraccioB 1478 · Teòric 57,5 % | 39,6 % | 57,5 % | 275 |
| 377 | Sortida 3B 1525 · Teòric 34,2 % | 39,6 % | 34,2 % | 275 |
| 378 | La Sexta MarchaB 1424 · Teòric 45,4 % | 39,6 % | 45,4 % | 250 |
| 379 | Driving Is CoolB 1617 · Teòric 51,0 % | 39,5 % | 51,0 % | 286 |
| 380 | Nova MaresmeB 1134 · Teòric 69,4 % | 39,5 % | 69,4 % | 81 |
| 381 | Soy18B 1685 · Teòric 43,2 % | 39,2 % | 43,2 % | 5.045 |
| 382 | LikeB 1687 · Teòric 50,3 % | 39,0 % | 50,3 % | 159 |
| 383 | MinorisaB 1344 · Teòric 58,2 % | 39,0 % | 58,2 % | 105 |
| 384 | AribauB 1734 · Teòric 44,5 % | 38,9 % | 44,5 % | 95 |
| 385 | Bm AutoescolaB 1727 · Teòric 23,9 % | 38,8 % | 23,9 % | 374 |
| 386 | OlzinellasB 0989 · Teòric 47,1 % | 38,8 % | 47,1 % | 103 |
| 387 | PalaciosB 0285 · Teòric 72,2 % | 38,8 % | 72,2 % | 49 |
| 388 | Sant PauB 1776 · Teòric 48,4 % | 38,7 % | 48,4 % | 93 |
| 389 | PratB 1595 · Teòric 47,7 % | 38,3 % | 47,7 % | 290 |
| 390 | SanllehyB 1568 · Teòric 51,5 % | 38,3 % | 51,5 % | 175 |
| 391 | PiscisB 0542 · Teòric 45,6 % | 38,2 % | 45,6 % | 513 |
| 392 | OrienteB 1032 · Teòric 41,6 % | 38,2 % | 41,6 % | 241 |
| 393 | BoxesB 1514 · Teòric 74,1 % | 38,2 % | 74,1 % | 55 |
| 394 | GregorB 0789 · Teòric 38,8 % | 38,1 % | 38,8 % | 247 |
| 395 | A PuntB 1510 · Teòric 51,7 % | 38,1 % | 51,7 % | 147 |
| 396 | CorberaB 1192 · Teòric 37,8 % | 37,9 % | 37,8 % | 58 |
| 397 | HerrerosB 0518 · Teòric 42,2 % | 37,8 % | 42,2 % | 180 |
| 398 | Singuerlin VallesB 1718 · Teòric 38,8 % | 37,8 % | 38,8 % | 127 |
| 399 | CastillejosB 1748 · Teòric 65,0 % | 37,8 % | 65,0 % | 90 |
| 400 | ApecB 1319 · Teòric 39,3 % | 37,7 % | 39,3 % | 69 |
| 401 | Q2B 1634 · Teòric 47,7 % | 37,6 % | 47,7 % | 178 |
| 402 | La RubinenseB 0420 · Teòric 39,8 % | 37,6 % | 39,8 % | 109 |
| 403 | RuedaB 1528 · Teòric 45,0 % | 37,6 % | 45,0 % | 93 |
| 404 | ViacarB 1660 · Teòric 49,2 % | 37,5 % | 49,2 % | 128 |
| 405 | La del PasajeB 1654 · Teòric 43,3 % | 37,2 % | 43,3 % | 320 |
| 406 | Star 3B 1035 · Teòric 51,4 % | 37,2 % | 51,4 % | 164 |
| 407 | BalmesB 1763 · Teòric 55,6 % | 37,1 % | 55,6 % | 132 |
| 408 | Hoy Voy SagreraB 1689 · Teòric 46,1 % | 36,8 % | 46,1 % | 677 |
| 409 | Ok BcnB 1503 · Teòric 38,9 % | 36,7 % | 38,9 % | 346 |
| 410 | Formacio St JoanB 1450 · Teòric 44,2 % | 36,7 % | 44,2 % | 79 |
| 411 | ProgresB 1708 · Teòric 52,4 % | 36,6 % | 52,4 % | 41 |
| 412 | Barna DosB 1571 · Teòric 46,2 % | 36,5 % | 46,2 % | 340 |
| 413 | VintageB 1642 · Teòric 33,0 % | 36,5 % | 33,0 % | 96 |
| 414 | SidecarB 1678 · Teòric 50,5 % | 36,3 % | 50,5 % | 135 |
| 415 | EscorialB 0796 · Teòric 56,6 % | 35,9 % | 56,6 % | 103 |
| 416 | Hoy Voy Santa Coloma de GramenetB 1653 · Teòric 44,9 % | 35,7 % | 44,9 % | 663 |
| 417 | CarianB 1681 · Teòric 49,2 % | 35,7 % | 49,2 % | 305 |
| 418 | WinsB 1746 · Teòric 52,1 % | 35,7 % | 52,1 % | 115 |
| 419 | SallentinaB 0265 · Teòric 36,2 % | 35,7 % | 36,2 % | 56 |
| 420 | ComarcaB 1282 · Teòric 57,9 % | 35,7 % | 57,9 % | 56 |
| 421 | Oh AutoescolaB 1435 · Teòric 50,0 % | 35,6 % | 50,0 % | 101 |
| 422 | CamachoB 0773 · Teòric 41,9 % | 35,5 % | 41,9 % | 62 |
| 423 | ClaveB 0905 · Teòric 43,7 % | 35,4 % | 43,7 % | 240 |
| 424 | Piston StopB 0478 · Teòric 32,5 % | 35,3 % | 32,5 % | 85 |
| 425 | VialB 1309 · Teòric 49,2 % | 35,2 % | 49,2 % | 335 |
| 426 | TorrenteB 0847 · Teòric 47,6 % | 35,0 % | 47,6 % | 123 |
| 427 | AlpesB 0550 · Teòric 45,5 % | 35,0 % | 45,5 % | 80 |
| 428 | OsonaB 0451 · Teòric 38,5 % | 34,9 % | 38,5 % | 63 |
| 429 | Creu AltaB 1760 · Teòric 56,8 % | 34,7 % | 56,8 % | 150 |
| 430 | AngelsB 1403 · Teòric 30,4 % | 34,6 % | 30,4 % | 162 |
| 431 | Tu BugaB 1486 · Teòric 56,5 % | 34,6 % | 56,5 % | 153 |
| 432 | BlancoB 1704 · Teòric 27,5 % | 33,9 % | 27,5 % | 168 |
| 433 | Hoy Voy HospitaletB 1652 · Teòric 42,5 % | 33,4 % | 42,5 % | 580 |
| 434 | La EleB 1549 · Teòric 45,4 % | 33,4 % | 45,4 % | 404 |
| 435 | TerraB 1477 · Teòric 46,4 % | 32,6 % | 46,4 % | 46 |
| 436 | AvenidaB 0388 · Teòric 36,8 % | 32,2 % | 36,8 % | 90 |
| 437 | I CamachoB 1494 · Teòric 47,8 % | 30,8 % | 47,8 % | 91 |
| 438 | Munta BikersB 1675 · Teòric 47,1 % | 30,4 % | 47,1 % | 23 |
| 439 | PepB 1598 · Teòric 59,0 % | 30,3 % | 59,0 % | 66 |
| 440 | LotusB 0600 · Teòric 54,8 % | 30,0 % | 54,8 % | 60 |
| 441 | StelB 0823 · Teòric 37,1 % | 29,6 % | 37,1 % | 71 |
| 442 | TetuanB 1743 · Teòric 18,2 % | 29,3 % | 18,2 % | 164 |
| 443 | CadillacB 1672 · Teòric 55,2 % | 28,7 % | 55,2 % | 122 |
| 444 | MartorellB 1458 · Teòric 50,0 % | 28,6 % | 50,0 % | 49 |
| 445 | TriomfB 0368 · Teòric 43,3 % | 27,0 % | 43,3 % | 74 |
| 446 | RosB 0890 · Teòric 54,3 % | 26,8 % | 54,3 % | 71 |
| 447 | X LibreB 1534 · Teòric 46,4 % | 25,0 % | 46,4 % | 52 |
| 448 | Poble NouB 1752 · Teòric 50,5 % | 24,7 % | 50,5 % | 154 |
| 449 | Del BarriB 1607 · Teòric 47,5 % | 24,7 % | 47,5 % | 93 |
| 450 | SantamariaB 0561 · Teòric 42,2 % | 22,4 % | 42,2 % | 134 |
| 451 | RochB 1439 · Teòric 52,9 % | 18,9 % | 52,9 % | 90 |
| 452 | ThecitB 1464 · Teòric 11,1 % | 10,4 % | 11,1 % | 48 |
| — | Alamgirian Driving SchoolB 1754 · Teòric 22,6 % | — | 22,6 % | 0 |
| — | PakB 1738 · Teòric 33,7 % | — | 33,7 % | 0 |
| — | Punjab Driving SchoolB 1762 · Teòric 25,3 % | — | 25,3 % | 0 |
| — | NersiaB 1769 · Teòric 24,4 % | 41,2 % | 24,4 % | 17 |
| — | TirB 1261 · Teòric 33,3 % | 42,9 % | 33,3 % | 7 |
| — | DiagonalB 1765 · Teòric 40,0 % | 37,5 % | 40,0 % | 8 |
| — | TonaB 1346 · Teòric — | 31,3 % | — | 16 |
| — | PedralbesB 1120 · Teòric 100,0 % | 37,5 % | 100,0 % | 8 |
| — | NouB 1499 · Teòric 0,0 % | 20,0 % | 0,0 % | 5 |
| — | Fast CarB 1700 · Teòric — | 50,0 % | — | 8 |
| — | Hola DriverB 1750 · Teòric 25,0 % | — | 25,0 % | 0 |
| — | BoiraB 1202 · Teòric 100,0 % | — | 100,0 % | 0 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a Barcelona
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Barcelona53.52143,3 %
- Barcelona ( Municipio Sin Especificar)21.11447,6 %
- Vilafranca del Penedès11.90754,7 %
- Granollers11.17553,2 %
- Mataró10.78747,3 %
- Manresa4.96351,4 %
- Vic4.08153,5 %
Porta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.