Autoescoles a Sevilla: aprovats del carnet B
A Sevilla, 272 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 49,1 % dels presentats al pràctic i el 54,6 % al teòric: per sobre de la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
272
autoescoles amb exàmens
46.763
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MarluSE0195 · Teòric 60,0 % | 76,4 % | 60,0 % | 72 |
| 2 | CanverSE0799 · Teòric 40,0 % | 73,5 % | 40,0 % | 49 |
| 3 | Top 1SE0825 · Teòric 52,5 % | 72,3 % | 52,5 % | 112 |
| 4 | Santa AnaSE0887 · Teòric 56,9 % | 70,7 % | 56,9 % | 58 |
| 5 | LeopoldoSE0358 · Teòric 55,6 % | 70,0 % | 55,6 % | 70 |
| 6 | Autoescuela MaximaSE0917 · Teòric 51,4 % | 68,9 % | 51,4 % | 90 |
| 7 | RiosSE0406 · Teòric 72,6 % | 68,7 % | 72,6 % | 134 |
| 8 | AforaSE0795 · Teòric 56,9 % | 68,7 % | 56,9 % | 131 |
| 9 | SacristanSE0601 · Teòric 52,7 % | 68,5 % | 52,7 % | 73 |
| 10 | ZabalaSE0090 · Teòric 56,3 % | 68,4 % | 56,3 % | 95 |
| 11 | VisocarSE0875 · Teòric 50,8 % | 68,3 % | 50,8 % | 63 |
| 12 | AutoviaSE0863 · Teòric 56,7 % | 67,9 % | 56,7 % | 78 |
| 13 | JuanmiSE0877 · Teòric 71,1 % | 67,7 % | 71,1 % | 93 |
| 14 | Los PanchitosSE0794 · Teòric 68,2 % | 67,2 % | 68,2 % | 134 |
| 15 | Candida CruzSE0488 · Teòric 62,8 % | 67,1 % | 62,8 % | 158 |
| 16 | ScipionSE0800 · Teòric 53,7 % | 66,7 % | 53,7 % | 24 |
| 17 | PavonSE0945 · Teòric 77,9 % | 66,2 % | 77,9 % | 74 |
| 18 | BejaranoSE0876 · Teòric 48,0 % | 66,0 % | 48,0 % | 94 |
| 19 | ItalicaSE0776 · Teòric 64,6 % | 66,0 % | 64,6 % | 47 |
| 20 | Ronda BellavistaSE0665 · Teòric 42,4 % | 65,1 % | 42,4 % | 149 |
| 21 | ArandaSE0621 · Teòric 53,9 % | 65,0 % | 53,9 % | 140 |
| 22 | Master UpSE0760 · Teòric 55,9 % | 64,9 % | 55,9 % | 97 |
| 23 | PerdiSE0855 · Teòric 38,3 % | 64,0 % | 38,3 % | 50 |
| 24 | Antonio SanchezSE0433 · Teòric 62,5 % | 63,9 % | 62,5 % | 169 |
| 25 | GinesSE0198 · Teòric 51,9 % | 63,6 % | 51,9 % | 143 |
| 26 | Santa MariaSE0937 · Teòric 67,6 % | 63,3 % | 67,6 % | 373 |
| 27 | Cristobal PerezSE0780 · Teòric 41,5 % | 63,2 % | 41,5 % | 106 |
| 28 | Ortiz ScSE0435 · Teòric 55,6 % | 63,2 % | 55,6 % | 68 |
| 29 | Sierra SurSE0928 · Teòric 67,4 % | 63,0 % | 67,4 % | 46 |
| 30 | UtreraSE0783 · Teòric 56,9 % | 62,1 % | 56,9 % | 203 |
| 31 | LauraSE0556 · Teòric 52,2 % | 62,1 % | 52,2 % | 182 |
| 32 | JaviSE0513 · Teòric 62,3 % | 62,0 % | 62,3 % | 71 |
| 33 | HispalisSE0859 · Teòric 63,0 % | 61,5 % | 63,0 % | 148 |
| 34 | CaleroSE0890 · Teòric 45,3 % | 61,2 % | 45,3 % | 67 |
| 35 | Los PuentesSE0892 · Teòric 61,0 % | 61,1 % | 61,0 % | 54 |
| 36 | LitoSE0594 · Teòric 61,0 % | 61,0 % | 61,0 % | 59 |
| 37 | Simon VerdeSE0827 · Teòric 54,2 % | 61,0 % | 54,2 % | 41 |
| 38 | Los LlanosSE0312 · Teòric 39,1 % | 60,9 % | 39,1 % | 87 |
| 39 | FerpaSE0382 · Teòric 57,0 % | 60,7 % | 57,0 % | 229 |
| 40 | ParradoSE0836 · Teòric 53,4 % | 60,7 % | 53,4 % | 84 |
| 41 | PesulaSE0934 · Teòric 60,4 % | 60,6 % | 60,4 % | 71 |
| 42 | Manuel RojasSE0333 · Teòric 44,1 % | 60,5 % | 44,1 % | 185 |
| 43 | MaucaSE0927 · Teòric 53,7 % | 60,0 % | 53,7 % | 50 |
| 44 | CauraSE0705 · Teòric 59,0 % | 59,8 % | 59,0 % | 189 |
| 45 | Marchena ArahalSE0016 · Teòric 55,7 % | 59,6 % | 55,7 % | 178 |
| 46 | Sevilla EsteSE0757 · Teòric 60,4 % | 59,5 % | 60,4 % | 42 |
| 47 | V del CastilloSE0671 · Teòric 47,1 % | 59,4 % | 47,1 % | 219 |
| 48 | Santa MonicaSE0480 · Teòric 52,0 % | 59,3 % | 52,0 % | 226 |
| 49 | La EstrellaSE0539 · Teòric 49,5 % | 59,3 % | 49,5 % | 59 |
| 50 | Raly SSE0821 · Teòric 58,1 % | 58,9 % | 58,1 % | 353 |
| 51 | Taxi DrivSE0894 · Teòric 62,4 % | 58,9 % | 62,4 % | 129 |
| 52 | Castilleja de GuzmanSE0487 · Teòric 50,4 % | 58,8 % | 50,4 % | 119 |
| 53 | La LagunaSE0322 · Teòric 69,0 % | 58,8 % | 69,0 % | 51 |
| 54 | San EloySE0011 · Teòric 63,4 % | 58,6 % | 63,4 % | 29 |
| 55 | AdelantaSE0842 · Teòric 51,3 % | 58,3 % | 51,3 % | 391 |
| 56 | EuropaSE0905 · Teòric 79,1 % | 58,2 % | 79,1 % | 263 |
| 57 | HaroSE0739 · Teòric 36,7 % | 58,1 % | 36,7 % | 74 |
| 58 | AntonioSE0668 · Teòric 52,5 % | 58,0 % | 52,5 % | 138 |
| 59 | ManeSE0815 · Teòric 53,6 % | 57,9 % | 53,6 % | 57 |
| 60 | IglesiasSE0949 · Teòric 40,5 % | 57,9 % | 40,5 % | 57 |
| 61 | PorticarSE0607 · Teòric 69,1 % | 57,7 % | 69,1 % | 104 |
| 62 | Nueva VilchesSE0718 · Teòric 75,9 % | 57,6 % | 75,9 % | 172 |
| 63 | GranellSE0871 · Teòric 67,0 % | 57,4 % | 67,0 % | 94 |
| 64 | MiguelonSE0514 · Teòric 48,7 % | 57,3 % | 48,7 % | 110 |
| 65 | Hermanos MonteroSE0610 · Teòric 44,3 % | 57,1 % | 44,3 % | 147 |
| 66 | Ntra Sra GranadaSE0390 · Teòric 44,6 % | 57,1 % | 44,6 % | 70 |
| 67 | DianaSE0636 · Teòric 53,4 % | 56,8 % | 53,4 % | 81 |
| 68 | El PlantinarSE0550 · Teòric 65,2 % | 56,7 % | 65,2 % | 323 |
| 69 | BalizaSE0832 · Teòric 59,9 % | 56,5 % | 59,9 % | 216 |
| 70 | Mtq MontequintoSE0826 · Teòric 64,2 % | 56,5 % | 64,2 % | 168 |
| 71 | PilongoSE0113 · Teòric 23,1 % | 56,5 % | 23,1 % | 62 |
| 72 | Km 0SE0943 · Teòric 73,9 % | 56,4 % | 73,9 % | 133 |
| 73 | RugerSE0936 · Teòric 61,7 % | 55,9 % | 61,7 % | 59 |
| 74 | A MartinSE0824 · Teòric 52,2 % | 55,7 % | 52,2 % | 115 |
| 75 | RosadoSE0172 · Teòric 43,2 % | 55,7 % | 43,2 % | 70 |
| 76 | Top DriversSE0574 · Teòric 63,3 % | 55,6 % | 63,3 % | 99 |
| 77 | SeyluSE0289 · Teòric 70,8 % | 55,5 % | 70,8 % | 211 |
| 78 | La PazSE0803 · Teòric 62,6 % | 55,3 % | 62,6 % | 199 |
| 79 | Autoescuela EnriqueSE0690 · Teòric 44,0 % | 55,3 % | 44,0 % | 141 |
| 80 | PrietoSE0806 · Teòric 51,4 % | 55,3 % | 51,4 % | 85 |
| 81 | TrianaSE0801 · Teòric 49,5 % | 55,2 % | 49,5 % | 451 |
| 82 | Ruta 66SE0838 · Teòric 55,7 % | 55,2 % | 55,7 % | 183 |
| 83 | LagaresSE0952 · Teòric 56,1 % | 55,2 % | 56,1 % | 58 |
| 84 | AlfilSE0833 · Teòric 49,1 % | 55,1 % | 49,1 % | 136 |
| 85 | RealSE0852 · Teòric 65,8 % | 55,1 % | 65,8 % | 118 |
| 86 | FernandezSE0637 · Teòric 50,4 % | 55,1 % | 50,4 % | 107 |
| 87 | ZoilaSE0935 · Teòric 55,9 % | 55,0 % | 55,9 % | 151 |
| 88 | Mp4SE0916 · Teòric 52,4 % | 54,8 % | 52,4 % | 208 |
| 89 | LosanSE0761 · Teòric 46,6 % | 54,8 % | 46,6 % | 93 |
| 90 | Parque CentroSE0560 · Teòric 67,9 % | 54,8 % | 67,9 % | 84 |
| 91 | Yo Puedo AutoescuelaSE0919 · Teòric 56,1 % | 54,6 % | 56,1 % | 207 |
| 92 | Francisco OsunaSE0316 · Teòric 59,8 % | 54,5 % | 59,8 % | 288 |
| 93 | Virgen de BelenSE0850 · Teòric 60,6 % | 54,5 % | 60,6 % | 198 |
| 94 | EncarniSE0854 · Teòric 45,2 % | 54,4 % | 45,2 % | 239 |
| 95 | America PalaceSE0336 · Teòric 60,7 % | 54,4 % | 60,7 % | 57 |
| 96 | Victor JimenezSE0515 · Teòric 52,3 % | 54,1 % | 52,3 % | 207 |
| 97 | Daniel MorenoSE0568 · Teòric 47,6 % | 54,1 % | 47,6 % | 109 |
| 98 | FerminSE0688 · Teòric 65,1 % | 54,1 % | 65,1 % | 98 |
| 99 | AtlanticoSE0853 · Teòric 58,9 % | 53,8 % | 58,9 % | 106 |
| 100 | GuadiamarSE0455 · Teòric 46,5 % | 53,7 % | 46,5 % | 123 |
| 101 | SaezSE0410 · Teòric 46,2 % | 53,6 % | 46,2 % | 28 |
| 102 | Pureza 3SE0640 · Teòric 62,5 % | 53,5 % | 62,5 % | 127 |
| 103 | Virgen de LoretoSE0087 · Teòric 59,2 % | 53,2 % | 59,2 % | 513 |
| 104 | Curro SuarezSE0918 · Teòric 47,4 % | 53,2 % | 47,4 % | 47 |
| 105 | San Cristobal SevillaSE0447 · Teòric 53,5 % | 53,1 % | 53,5 % | 113 |
| 106 | LeonSE0844 · Teòric 56,5 % | 53,1 % | 56,5 % | 32 |
| 107 | IrisSE0804 · Teòric 44,1 % | 52,7 % | 44,1 % | 74 |
| 108 | KiscarSE0901 · Teòric 45,8 % | 52,6 % | 45,8 % | 211 |
| 109 | PedroSE0282 · Teòric 60,6 % | 52,5 % | 60,6 % | 297 |
| 110 | Kilometro 1SE0758 · Teòric 85,7 % | 52,5 % | 85,7 % | 183 |
| 111 | El SurSE0708 · Teòric 50,6 % | 52,5 % | 50,6 % | 179 |
| 112 | PortalesSE0883 · Teòric 54,6 % | 52,5 % | 54,6 % | 122 |
| 113 | San MiguelSE0366 · Teòric 60,0 % | 52,3 % | 60,0 % | 149 |
| 114 | UniversitariaSE0867 · Teòric 61,9 % | 52,2 % | 61,9 % | 228 |
| 115 | Red de AutoescuelasSE0554 · Teòric 52,5 % | 52,1 % | 52,5 % | 190 |
| 116 | PremiumSE0777 · Teòric 51,2 % | 52,1 % | 51,2 % | 169 |
| 117 | Alfre2SE0473 · Teòric 59,0 % | 52,1 % | 59,0 % | 167 |
| 118 | San Juan S CSE0912 · Teòric 42,9 % | 51,9 % | 42,9 % | 135 |
| 119 | MarianoSE0881 · Teòric 47,4 % | 51,9 % | 47,4 % | 108 |
| 120 | Santa PaulaSE0620 · Teòric 50,3 % | 51,8 % | 50,3 % | 168 |
| 121 | KativanSE0571 · Teòric 50,0 % | 51,7 % | 50,0 % | 145 |
| 122 | AlminarSE0931 · Teòric 46,1 % | 51,7 % | 46,1 % | 120 |
| 123 | JaymaSE0778 · Teòric 52,9 % | 51,6 % | 52,9 % | 126 |
| 124 | Las CabezasSE0227 · Teòric 36,5 % | 51,6 % | 36,5 % | 64 |
| 125 | DavidSE0392 · Teòric 54,7 % | 51,5 % | 54,7 % | 130 |
| 126 | HueznarSE0915 · Teòric 51,0 % | 51,5 % | 51,0 % | 99 |
| 127 | M AngelesSE0535 · Teòric 36,7 % | 51,5 % | 36,7 % | 66 |
| 128 | Cf el AguilaSE0791 · Teòric 50,5 % | 51,4 % | 50,5 % | 208 |
| 129 | Lineros MatadorSE0767 · Teòric 54,0 % | 51,3 % | 54,0 % | 119 |
| 130 | AvenidaSE0673 · Teòric 57,1 % | 51,1 % | 57,1 % | 233 |
| 131 | CerezoSE0683 · Teòric 52,7 % | 51,1 % | 52,7 % | 88 |
| 132 | Del ValleSE0730 · Teòric 51,6 % | 51,1 % | 51,6 % | 88 |
| 133 | DuccoSE0947 · Teòric 59,0 % | 51,0 % | 59,0 % | 1.060 |
| 134 | Santa LuciaSE0944 · Teòric 82,7 % | 51,0 % | 82,7 % | 143 |
| 135 | TartessosSE0657 · Teòric 56,2 % | 50,9 % | 56,2 % | 277 |
| 136 | Carvajal VidalSE0735 · Teòric 37,5 % | 50,8 % | 37,5 % | 63 |
| 137 | Pepe GarciaSE0444 · Teòric 51,9 % | 50,7 % | 51,9 % | 75 |
| 138 | FormulaSE0424 · Teòric 47,2 % | 50,5 % | 47,2 % | 545 |
| 139 | Virgen de ConsolacionSE0781 · Teòric 56,3 % | 50,5 % | 56,3 % | 182 |
| 140 | DiegoSE0590 · Teòric 53,4 % | 50,4 % | 53,4 % | 133 |
| 141 | CaseSE0753 · Teòric 62,8 % | 50,3 % | 62,8 % | 366 |
| 142 | QuinteroSE0941 · Teòric 69,6 % | 50,0 % | 69,6 % | 104 |
| 143 | Cma ViarSE0874 · Teòric 54,9 % | 50,0 % | 54,9 % | 94 |
| 144 | RuedaSE0654 · Teòric 66,2 % | 50,0 % | 66,2 % | 82 |
| 145 | Dribo UniversidadSE0946 · Teòric 63,5 % | 50,0 % | 63,5 % | 82 |
| 146 | ItinereSE0660 · Teòric 55,4 % | 50,0 % | 55,4 % | 24 |
| 147 | Autoescuela Santa ElenaSE0922 · Teòric 69,9 % | 49,7 % | 69,9 % | 157 |
| 148 | JuradoSE0742 · Teòric 50,3 % | 49,7 % | 50,3 % | 147 |
| 149 | SpartaSE0656 · Teòric 61,3 % | 49,4 % | 61,3 % | 156 |
| 150 | Autoescuela AgSE0578 · Teòric 38,5 % | 49,3 % | 38,5 % | 69 |
| 151 | C F Jc SieteSE0925 · Teòric 38,2 % | 48,7 % | 38,2 % | 115 |
| 152 | EliteSE0542 · Teòric 55,2 % | 48,6 % | 55,2 % | 323 |
| 153 | Toñi y ChiquiSE0886 · Teòric 52,6 % | 48,6 % | 52,6 % | 140 |
| 154 | AlbaidaSE0598 · Teòric 43,6 % | 48,5 % | 43,6 % | 99 |
| 155 | AtalayaSE0828 · Teòric 50,0 % | 48,5 % | 50,0 % | 97 |
| 156 | Doble MSE0599 · Teòric 54,7 % | 48,1 % | 54,7 % | 264 |
| 157 | Carmona RoadSE0830 · Teòric 50,6 % | 48,1 % | 50,6 % | 233 |
| 158 | GalianesSE0866 · Teòric 55,1 % | 48,1 % | 55,1 % | 108 |
| 159 | Sport SevillaSE0843 · Teòric 60,6 % | 48,0 % | 60,6 % | 467 |
| 160 | NabrissaSE0835 · Teòric 58,0 % | 47,9 % | 58,0 % | 94 |
| 161 | InnovaSE0527 · Teòric 51,6 % | 47,9 % | 51,6 % | 73 |
| 162 | Ciudad ExpoSE0909 · Teòric 56,9 % | 47,8 % | 56,9 % | 498 |
| 163 | Andalucia EcijaSE0897 · Teòric 48,4 % | 47,6 % | 48,4 % | 254 |
| 164 | AutocanverSE0948 · Teòric 47,9 % | 47,5 % | 47,9 % | 99 |
| 165 | AlamilloSE0811 · Teòric 55,9 % | 47,5 % | 55,9 % | 61 |
| 166 | LlamasSE0849 · Teòric 51,6 % | 47,4 % | 51,6 % | 589 |
| 167 | AirbagSE0762 · Teòric 54,7 % | 47,4 % | 54,7 % | 133 |
| 168 | OnSE0645 · Teòric 53,3 % | 47,3 % | 53,3 % | 112 |
| 169 | BormujosSE0805 · Teòric 53,1 % | 47,3 % | 53,1 % | 74 |
| 170 | NervionSE0555 · Teòric 66,0 % | 47,1 % | 66,0 % | 140 |
| 171 | Ciudad JardinSE0847 · Teòric 56,0 % | 46,9 % | 56,0 % | 2.224 |
| 172 | Los PalaciosSE0595 · Teòric 45,0 % | 46,7 % | 45,0 % | 60 |
| 173 | ViapolSE0685 · Teòric 64,3 % | 46,6 % | 64,3 % | 496 |
| 174 | San FernandoSE0680 · Teòric 65,1 % | 46,5 % | 65,1 % | 71 |
| 175 | LagaresSE0276 · Teòric 48,2 % | 46,4 % | 48,2 % | 56 |
| 176 | Autoescuela OromanaSE0755 · Teòric 48,4 % | 46,4 % | 48,4 % | 56 |
| 177 | El GalloSE0785 · Teòric 46,6 % | 46,3 % | 46,6 % | 136 |
| 178 | MarcosSE0741 · Teòric 52,5 % | 46,2 % | 52,5 % | 158 |
| 179 | FrankSE0929 · Teòric 42,9 % | 46,2 % | 42,9 % | 93 |
| 180 | PortilloSE0534 · Teòric 71,9 % | 46,0 % | 71,9 % | 87 |
| 181 | Juan XxiiiSE0168 · Teòric 61,8 % | 45,9 % | 61,8 % | 390 |
| 182 | Vial20SE0884 · Teòric 49,7 % | 45,9 % | 49,7 % | 194 |
| 183 | GerenaSE0484 · Teòric 43,8 % | 45,8 % | 43,8 % | 118 |
| 184 | Hermanos RubioSE0882 · Teòric 58,1 % | 45,8 % | 58,1 % | 59 |
| 185 | TraficoSE0706 · Teòric 57,1 % | 45,8 % | 57,1 % | 48 |
| 186 | GuillenaSE0639 · Teòric 42,7 % | 45,7 % | 42,7 % | 162 |
| 187 | SinaiSE0923 · Teòric 53,5 % | 45,6 % | 53,5 % | 149 |
| 188 | CigarreraSE0581 · Teòric 48,1 % | 45,3 % | 48,1 % | 172 |
| 189 | HerrereñaSE0438 · Teòric 50,7 % | 45,2 % | 50,7 % | 73 |
| 190 | Hnos CadenaSE0740 · Teòric 42,1 % | 45,1 % | 42,1 % | 51 |
| 191 | Educatum VialSE0684 · Teòric 55,2 % | 45,0 % | 55,2 % | 151 |
| 192 | VisalcorSE0834 · Teòric 53,3 % | 44,7 % | 53,3 % | 123 |
| 193 | PurriSE0940 · Teòric 47,8 % | 44,6 % | 47,8 % | 287 |
| 194 | MontecarmeloSE0820 · Teòric 59,2 % | 44,6 % | 59,2 % | 148 |
| 195 | EiffelSE0802 · Teòric 56,5 % | 44,5 % | 56,5 % | 200 |
| 196 | GaleonSE0533 · Teòric 44,7 % | 44,4 % | 44,7 % | 81 |
| 197 | RamonSE0597 · Teòric 45,5 % | 44,3 % | 45,5 % | 106 |
| 198 | JaimeSE0896 · Teòric 67,9 % | 44,2 % | 67,9 % | 206 |
| 199 | MayrenaSE0354 · Teòric 61,5 % | 44,2 % | 61,5 % | 86 |
| 200 | ColcheroSE0605 · Teòric 29,9 % | 44,1 % | 29,9 % | 161 |
| 201 | CorbachoSE0589 · Teòric 54,7 % | 44,0 % | 54,7 % | 430 |
| 202 | SuperexpressSE0840 · Teòric 76,7 % | 44,0 % | 76,7 % | 134 |
| 203 | Gonzalo CanoSE0677 · Teòric 52,1 % | 43,9 % | 52,1 % | 66 |
| 204 | Nati y AntonioSE0452 · Teòric 68,6 % | 43,8 % | 68,6 % | 194 |
| 205 | Santa MartaSE0771 · Teòric 49,6 % | 43,7 % | 49,6 % | 103 |
| 206 | AljarafeSE0712 · Teòric 57,5 % | 43,6 % | 57,5 % | 236 |
| 207 | CastillejaSE0252 · Teòric 62,4 % | 43,6 % | 62,4 % | 101 |
| 208 | Parque AmateSE0864 · Teòric 49,5 % | 43,5 % | 49,5 % | 828 |
| 209 | Ma AuxiliadoraSE0117 · Teòric 55,0 % | 43,5 % | 55,0 % | 276 |
| 210 | Serafin RomeroSE0903 · Teòric 61,7 % | 43,5 % | 61,7 % | 200 |
| 211 | Autoescuela Benji SLSE0837 · Teòric 37,5 % | 43,5 % | 37,5 % | 69 |
| 212 | Fran VelascoSE0419 · Teòric 46,6 % | 43,4 % | 46,6 % | 587 |
| 213 | Low CostSE0659 · Teòric 59,4 % | 43,4 % | 59,4 % | 316 |
| 214 | AbrilSE0861 · Teòric 44,3 % | 43,2 % | 44,3 % | 310 |
| 215 | CatedralSE0921 · Teòric 38,1 % | 43,2 % | 38,1 % | 74 |
| 216 | CavaleriSE0618 · Teòric 50,8 % | 43,0 % | 50,8 % | 128 |
| 217 | Isidro CadenaSE0727 · Teòric 54,1 % | 43,0 % | 54,1 % | 86 |
| 218 | CabreraSE0933 · Teòric 62,8 % | 42,7 % | 62,8 % | 426 |
| 219 | Formavial SevillaSE0942 · Teòric 56,5 % | 42,6 % | 56,5 % | 580 |
| 220 | NaranjaSE0860 · Teòric 57,1 % | 42,6 % | 57,1 % | 61 |
| 221 | TuringSE0650 · Teòric 51,2 % | 42,3 % | 51,2 % | 104 |
| 222 | MarquezSE0561 · Teòric 59,3 % | 42,3 % | 59,3 % | 71 |
| 223 | RoblesSE0591 · Teòric 58,3 % | 42,3 % | 58,3 % | 26 |
| 224 | NatySE0662 · Teòric 46,2 % | 41,7 % | 46,2 % | 48 |
| 225 | Ambar Formacion VialSE0910 · Teòric 66,3 % | 41,4 % | 66,3 % | 162 |
| 226 | TriunfoSE0816 · Teòric 42,0 % | 41,4 % | 42,0 % | 116 |
| 227 | PagesSE0846 · Teòric 66,7 % | 41,1 % | 66,7 % | 56 |
| 228 | Activa TSE0773 · Teòric 46,0 % | 41,0 % | 46,0 % | 78 |
| 229 | T EstrellaSE0938 · Teòric 49,5 % | 40,7 % | 49,5 % | 214 |
| 230 | Linea ContinuaSE0479 · Teòric 61,4 % | 40,6 % | 61,4 % | 256 |
| 231 | YolandaSE0651 · Teòric 40,0 % | 40,6 % | 40,0 % | 101 |
| 232 | DieselSE0638 · Teòric 52,0 % | 40,6 % | 52,0 % | 64 |
| 233 | ArbolSE0126 · Teòric 49,0 % | 40,5 % | 49,0 % | 74 |
| 234 | San AgustinSE0817 · Teòric 65,2 % | 40,4 % | 65,2 % | 208 |
| 235 | Esperanza de TrianaSE0939 · Teòric 71,4 % | 40,4 % | 71,4 % | 171 |
| 236 | La OlivaSE0812 · Teòric 35,8 % | 40,2 % | 35,8 % | 164 |
| 237 | Nuevos ConductoresSE0926 · Teòric 60,3 % | 39,8 % | 60,3 % | 128 |
| 238 | AlcudiaSE0885 · Teòric 44,6 % | 39,8 % | 44,6 % | 88 |
| 239 | Reina MercedesSE0749 · Teòric 66,2 % | 39,7 % | 66,2 % | 232 |
| 240 | LepantoSE0608 · Teòric 47,6 % | 39,6 % | 47,6 % | 106 |
| 241 | MiralSE0766 · Teòric 47,6 % | 39,6 % | 47,6 % | 96 |
| 242 | N S los RemediosSE0164 · Teòric 53,8 % | 39,3 % | 53,8 % | 107 |
| 243 | La PlataSE0346 · Teòric 52,4 % | 39,2 % | 52,4 % | 51 |
| 244 | Autofacil 2013SE0707 · Teòric 68,5 % | 38,9 % | 68,5 % | 126 |
| 245 | AlgabaSE0697 · Teòric 45,2 % | 38,8 % | 45,2 % | 147 |
| 246 | OutletSE0736 · Teòric 41,1 % | 38,8 % | 41,1 % | 121 |
| 247 | Bartolome VelascoSE0829 · Teòric 57,8 % | 38,4 % | 57,8 % | 534 |
| 248 | RomeroSE0178 · Teòric 34,1 % | 38,3 % | 34,1 % | 60 |
| 249 | MelosakoSE0932 · Teòric 58,4 % | 38,1 % | 58,4 % | 759 |
| 250 | SoleaSE0629 · Teòric 41,2 % | 37,5 % | 41,2 % | 48 |
| 251 | Julio LlamasSE0053 · Teòric 45,5 % | 37,2 % | 45,5 % | 129 |
| 252 | CalleSE0879 · Teòric 35,5 % | 37,0 % | 35,5 % | 165 |
| 253 | Via RoyalSE0546 · Teòric 62,1 % | 36,8 % | 62,1 % | 87 |
| 254 | AvanceSE0823 · Teòric 45,6 % | 36,8 % | 45,6 % | 87 |
| 255 | AlbertoSE0747 · Teòric 52,3 % | 36,3 % | 52,3 % | 91 |
| 256 | AbsSE0764 · Teòric 42,3 % | 36,1 % | 42,3 % | 36 |
| 257 | VillarinoSE0920 · Teòric 57,5 % | 35,9 % | 57,5 % | 78 |
| 258 | AlcalaSE0856 · Teòric 52,4 % | 35,7 % | 52,4 % | 140 |
| 259 | Noca PinofloresSE0869 · Teòric 52,8 % | 35,4 % | 52,8 % | 48 |
| 260 | SevialSE0681 · Teòric 62,9 % | 34,6 % | 62,9 % | 179 |
| 261 | TecnovialSE0914 · Teòric 60,9 % | 32,6 % | 60,9 % | 89 |
| 262 | Dribo la BuhairaSE0951 · Teòric 63,2 % | 32,1 % | 63,2 % | 28 |
| 263 | San CarlosSE0228 · Teòric 44,9 % | 26,7 % | 44,9 % | 101 |
| 264 | RicardoSE0468 · Teòric 22,5 % | 24,4 % | 22,5 % | 86 |
| — | AutocanverSE0792 · Teòric 48,0 % | 53,3 % | 48,0 % | 15 |
| — | LevelSE0868 · Teòric 52,0 % | — | 52,0 % | 0 |
| — | FloridaSE0729 · Teòric 77,8 % | 53,3 % | 77,8 % | 15 |
| — | OrdasSE0808 · Teòric 40,0 % | 42,9 % | 40,0 % | 14 |
| — | EncuentraSE0878 · Teòric 57,1 % | 83,3 % | 57,1 % | 6 |
| — | BermejalesSE0895 · Teòric 100,0 % | 50,0 % | 100,0 % | 12 |
| — | HeliopolisSE0872 · Teòric 0,0 % | 40,0 % | 0,0 % | 10 |
| — | Las TorresSE0724 · Teòric 40,0 % | — | 40,0 % | 0 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a Sevilla
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Sevilla42.18948,4 %
- Écija4.49055,7 %
- Sevilla ( Municipio Sin Especificar)8456,0 %
Porta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.