Autoescoles a Albacete: aprovats del carnet B
A Albacete, 69 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 60,8 % dels presentats al pràctic i el 51,9 % al teòric: per sobre de la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
69
autoescoles amb exàmens
11.135
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GarciaAB0254 · Teòric 55,1 % | 85,4 % | 55,1 % | 41 |
| 2 | Emilio GarciaAB0239 · Teòric 51,3 % | 79,7 % | 51,3 % | 69 |
| 3 | El BonilloAB0169 · Teòric 70,0 % | 75,0 % | 70,0 % | 56 |
| 4 | El RobleAB0171 · Teòric 53,6 % | 74,2 % | 53,6 % | 93 |
| 5 | Autoescuela LilloAB0262 · Teòric — | 73,7 % | — | 38 |
| 6 | La RodaAB0141 · Teòric 46,6 % | 72,6 % | 46,6 % | 219 |
| 7 | Mas JaguarAB0257 · Teòric 48,0 % | 71,9 % | 48,0 % | 57 |
| 8 | Escobar SLAB0113 · Teòric 38,4 % | 71,6 % | 38,4 % | 81 |
| 9 | Safety Car AlbaceteAB0264 · Teòric 48,7 % | 71,2 % | 48,7 % | 66 |
| 10 | New JaguarAB0251 · Teòric 57,4 % | 70,8 % | 57,4 % | 65 |
| 11 | Tercero SLAB0125 · Teòric 64,3 % | 70,2 % | 64,3 % | 131 |
| 12 | GomezAB0121 · Teòric 64,4 % | 70,0 % | 64,4 % | 50 |
| 13 | Almansa S lAB0081 · Teòric 53,4 % | 69,5 % | 53,4 % | 387 |
| 14 | Nievas IiAB0252 · Teòric 60,0 % | 69,5 % | 60,0 % | 59 |
| 15 | HerrerosAB0184 · Teòric 55,1 % | 68,1 % | 55,1 % | 113 |
| 16 | PatriciaAB0143 · Teòric 41,6 % | 67,8 % | 41,6 % | 121 |
| 17 | Autoescuela RuizAB0192 · Teòric 51,2 % | 67,1 % | 51,2 % | 73 |
| 18 | Door DekhoAB0243 · Teòric — | 66,7 % | — | 57 |
| 19 | Racing SLAB0098 · Teòric 45,2 % | 66,7 % | 45,2 % | 48 |
| 20 | Autoescuelas Zona RAB0259 · Teòric — | 66,7 % | — | 21 |
| 21 | Amoros S lAB0118 · Teòric 43,7 % | 66,4 % | 43,7 % | 152 |
| 22 | HinarejosAB0056 · Teòric 54,6 % | 66,3 % | 54,6 % | 309 |
| 23 | CanoAB0167 · Teòric 54,8 % | 65,7 % | 54,8 % | 35 |
| 24 | Motoescuela TransforAB0228 · Teòric 44,7 % | 65,5 % | 44,7 % | 58 |
| 25 | JaviAB0244 · Teòric 80,4 % | 65,5 % | 80,4 % | 58 |
| 26 | En RutaAB0222 · Teòric 63,3 % | 65,3 % | 63,3 % | 75 |
| 27 | Grupo Poveda FormacionAB0249 · Teòric 33,3 % | 64,0 % | 33,3 % | 25 |
| 28 | Lineal S lAB0119 · Teòric 56,4 % | 63,2 % | 56,4 % | 114 |
| 29 | San JuanAB0208 · Teòric 58,1 % | 63,0 % | 58,1 % | 100 |
| 30 | Mas LinealAB0241 · Teòric 63,6 % | 62,7 % | 63,6 % | 134 |
| 31 | FormanchuelaAB0256 · Teòric — | 62,5 % | — | 56 |
| 32 | Balmes SllAB0183 · Teòric 49,5 % | 62,3 % | 49,5 % | 114 |
| 33 | EmilioAB0161 · Teòric 48,2 % | 62,1 % | 48,2 % | 132 |
| 34 | ElegoAB0190 · Teòric 45,7 % | 62,0 % | 45,7 % | 50 |
| 35 | JimenezAB0127 · Teòric 47,8 % | 61,8 % | 47,8 % | 301 |
| 36 | Garcia RuizAB0258 · Teòric — | 61,8 % | — | 55 |
| 37 | CimaAB0080 · Teòric 56,6 % | 61,7 % | 56,6 % | 81 |
| 38 | Jaguar SLAB0129 · Teòric 47,6 % | 61,3 % | 47,6 % | 62 |
| 39 | Novel SLAB0131 · Teòric 51,1 % | 60,8 % | 51,1 % | 576 |
| 40 | Autoescuela KmAB0200 · Teòric 50,0 % | 60,8 % | 50,0 % | 51 |
| 41 | Autoescuelas PeligroAB0221 · Teòric 69,0 % | 60,6 % | 69,0 % | 429 |
| 42 | Autoescuela GpAB0210 · Teòric 76,0 % | 60,0 % | 76,0 % | 80 |
| 43 | AutomarAB0165 · Teòric 50,0 % | 59,7 % | 50,0 % | 253 |
| 44 | IniestaAB0160 · Teòric 51,1 % | 59,4 % | 51,1 % | 101 |
| 45 | DiazAB0237 · Teòric 58,0 % | 58,4 % | 58,0 % | 255 |
| 46 | AvenidaAB0236 · Teòric 71,7 % | 58,1 % | 71,7 % | 74 |
| 47 | VialAB0153 · Teòric 57,8 % | 57,1 % | 57,8 % | 345 |
| 48 | San PabloAB0144 · Teòric 60,9 % | 56,0 % | 60,9 % | 75 |
| 49 | HuertaAB0219 · Teòric 25,5 % | 55,8 % | 25,5 % | 43 |
| 50 | AutiusAB0250 · Teòric 52,0 % | 55,4 % | 52,0 % | 323 |
| 51 | La VeredaAB0226 · Teòric 34,1 % | 55,4 % | 34,1 % | 112 |
| 52 | Atz DrivingAB0238 · Teòric 65,7 % | 55,3 % | 65,7 % | 170 |
| 53 | Pyd HinarejosAB0189 · Teòric 49,9 % | 55,2 % | 49,9 % | 391 |
| 54 | Obo Driveando S CoopAB0240 · Teòric 43,3 % | 54,2 % | 43,3 % | 59 |
| 55 | AlbaAB0220 · Teòric 50,0 % | 52,9 % | 50,0 % | 119 |
| 56 | RubikAB0225 · Teòric 64,1 % | 52,7 % | 64,1 % | 146 |
| 57 | NievasAB0174 · Teòric 62,5 % | 52,3 % | 62,5 % | 44 |
| 58 | BiancoAB0214 · Teòric 72,4 % | 52,1 % | 72,4 % | 48 |
| 59 | MarcheAB0224 · Teòric 50,4 % | 50,9 % | 50,4 % | 114 |
| 60 | Dale FormacionAB0242 · Teòric 100,0 % | 50,2 % | 100,0 % | 245 |
| 61 | Jimar SLAB0132 · Teòric 50,0 % | 50,0 % | 50,0 % | 32 |
| 62 | PañosAB0033 · Teòric 48,3 % | 49,4 % | 48,3 % | 180 |
| 63 | Autoescuela CarretasAB0235 · Teòric 55,1 % | 48,6 % | 55,1 % | 74 |
| 64 | BulevarAB0261 · Teòric 100,0 % | 47,8 % | 100,0 % | 46 |
| 65 | Nuevo AvanceAB0253 · Teòric 37,1 % | 47,7 % | 37,1 % | 65 |
| 66 | AlarconAB0198 · Teòric 62,4 % | 47,6 % | 62,4 % | 145 |
| 67 | El AngelAB0194 · Teòric 37,7 % | 47,0 % | 37,7 % | 100 |
| 68 | Mas JimarAB0255 · Teòric 14,3 % | 45,3 % | 14,3 % | 53 |
| 69 | Hinarejos FernandezAB0213 · Teòric — | 42,9 % | — | 42 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a Albacete
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Albacete5.48257,6 %
- Almansa3.18164,6 %
- Villarrobledo1.37764,1 %
- Hellín1.05761,9 %
- Albacete ( Municipio Sin Especificar)3847,4 %
Porta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.