Autoescoles a Cádiz: aprovats del carnet B
A Cádiz, 151 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 52,8 % dels presentats al pràctic i el 52,4 % al teòric: per sobre de la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
151
autoescoles amb exàmens
24.628
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | El PuertoCA0097 · Teòric 66,7 % | 78,3 % | 66,7 % | 23 |
| 2 | Gaspar PulidoCA0473 · Teòric 46,6 % | 76,9 % | 46,6 % | 108 |
| 3 | Avance CabreraCA0527 · Teòric 37,3 % | 73,7 % | 37,3 % | 114 |
| 4 | MaribelCA0427 · Teòric 54,2 % | 73,1 % | 54,2 % | 130 |
| 5 | El FaroCA0375 · Teòric 58,0 % | 73,0 % | 58,0 % | 111 |
| 6 | La BarrosaCA0146 · Teòric 67,6 % | 69,2 % | 67,6 % | 52 |
| 7 | AnguCA0522 · Teòric 53,1 % | 69,0 % | 53,1 % | 84 |
| 8 | SeguraCA0073 · Teòric 52,1 % | 68,9 % | 52,1 % | 74 |
| 9 | AtalayaCA0259 · Teòric 55,8 % | 67,5 % | 55,8 % | 80 |
| 10 | EasyCA0508 · Teòric 55,5 % | 66,7 % | 55,5 % | 168 |
| 11 | DazaCA0372 · Teòric 62,0 % | 66,7 % | 62,0 % | 78 |
| 12 | DruidaCA0452 · Teòric 57,9 % | 65,0 % | 57,9 % | 20 |
| 13 | TreboleCA0390 · Teòric 70,6 % | 64,9 % | 70,6 % | 57 |
| 14 | AndresCA0387 · Teòric 43,0 % | 63,6 % | 43,0 % | 154 |
| 15 | Zona 30CA0408 · Teòric 57,1 % | 63,4 % | 57,1 % | 82 |
| 16 | TorresCA0297 · Teòric 50,5 % | 63,1 % | 50,5 % | 65 |
| 17 | AhcenforCA0480 · Teòric 56,7 % | 62,7 % | 56,7 % | 244 |
| 18 | A 4CA0330 · Teòric 56,7 % | 62,7 % | 56,7 % | 193 |
| 19 | La UnionCA0148 · Teòric 59,6 % | 62,5 % | 59,6 % | 200 |
| 20 | AlsuCA0428 · Teòric 62,5 % | 62,4 % | 62,5 % | 117 |
| 21 | ArenalCA0098 · Teòric 59,4 % | 62,3 % | 59,4 % | 374 |
| 22 | CanariasCA0262 · Teòric 60,3 % | 62,3 % | 60,3 % | 77 |
| 23 | ConilCA0327 · Teòric 46,6 % | 62,1 % | 46,6 % | 66 |
| 24 | MurilloCA0443 · Teòric 50,0 % | 62,1 % | 50,0 % | 66 |
| 25 | Las MontañasCA0482 · Teòric 69,5 % | 61,9 % | 69,5 % | 84 |
| 26 | AndaluciaCA0072 · Teòric 50,0 % | 61,8 % | 50,0 % | 212 |
| 27 | ArjonaCA0005 · Teòric 55,7 % | 61,7 % | 55,7 % | 94 |
| 28 | Los CedrosCA0290 · Teòric 55,2 % | 61,2 % | 55,2 % | 810 |
| 29 | El CaballoCA0529 · Teòric 67,7 % | 61,2 % | 67,7 % | 85 |
| 30 | SaezCA0431 · Teòric 66,7 % | 60,3 % | 66,7 % | 141 |
| 31 | JardinesCA0481 · Teòric 65,3 % | 60,3 % | 65,3 % | 116 |
| 32 | GabrielCA0068 · Teòric 38,6 % | 60,0 % | 38,6 % | 408 |
| 33 | Km164CA0515 · Teòric 45,7 % | 60,0 % | 45,7 % | 110 |
| 34 | MadariagaCA0342 · Teòric 61,7 % | 59,8 % | 61,7 % | 321 |
| 35 | BarramedaCA0478 · Teòric 51,2 % | 59,6 % | 51,2 % | 109 |
| 36 | MuñozCA0198 · Teòric 63,2 % | 59,2 % | 63,2 % | 174 |
| 37 | Cristo de la AntiguaCA0352 · Teòric 55,0 % | 59,0 % | 55,0 % | 117 |
| 38 | AutopistaCA0397 · Teòric 56,3 % | 58,8 % | 56,3 % | 131 |
| 39 | San FranciscoCA0286 · Teòric 52,5 % | 58,7 % | 52,5 % | 126 |
| 40 | JoaquinCA0205 · Teòric 39,5 % | 58,3 % | 39,5 % | 36 |
| 41 | EstebanCA0337 · Teòric 48,1 % | 58,0 % | 48,1 % | 119 |
| 42 | RafaelCA0251 · Teòric 60,8 % | 57,9 % | 60,8 % | 596 |
| 43 | San CristobalCA0409 · Teòric 48,8 % | 57,9 % | 48,8 % | 57 |
| 44 | F CalizCA0008 · Teòric 60,9 % | 57,7 % | 60,9 % | 52 |
| 45 | CabreraCA0483 · Teòric 41,2 % | 57,6 % | 41,2 % | 132 |
| 46 | ReinaCA0502 · Teòric 63,1 % | 57,6 % | 63,1 % | 99 |
| 47 | CañeteCA0493 · Teòric 52,9 % | 57,6 % | 52,9 % | 92 |
| 48 | IntensivaCA0525 · Teòric 39,1 % | 57,4 % | 39,1 % | 162 |
| 49 | Pepe CaroCA0322 · Teòric 49,2 % | 57,4 % | 49,2 % | 68 |
| 50 | SanlucarCA0275 · Teòric 62,4 % | 57,3 % | 62,4 % | 218 |
| 51 | CancioCA0403 · Teòric 45,5 % | 57,0 % | 45,5 % | 300 |
| 52 | Juan CarlosCA0514 · Teòric 64,8 % | 56,8 % | 64,8 % | 361 |
| 53 | KikeCA0389 · Teòric 54,6 % | 56,4 % | 54,6 % | 383 |
| 54 | El PaseoCA0528 · Teòric 59,4 % | 56,3 % | 59,4 % | 332 |
| 55 | Las SalinasCA0462 · Teòric 67,3 % | 55,9 % | 67,3 % | 59 |
| 56 | RomaCA0521 · Teòric 45,7 % | 55,7 % | 45,7 % | 149 |
| 57 | AtlanticaCA0494 · Teòric 47,1 % | 55,6 % | 47,1 % | 63 |
| 58 | GalanCA0485 · Teòric 40,8 % | 55,4 % | 40,8 % | 276 |
| 59 | MagnaCA0404 · Teòric 70,2 % | 55,4 % | 70,2 % | 204 |
| 60 | RamonCA0130 · Teòric 50,7 % | 55,1 % | 50,7 % | 118 |
| 61 | FormulaCA0466 · Teòric 73,1 % | 55,0 % | 73,1 % | 111 |
| 62 | BellidoCA0465 · Teòric 48,7 % | 54,6 % | 48,7 % | 227 |
| 63 | San Isidro S lCA0243 · Teòric 59,1 % | 54,6 % | 59,1 % | 205 |
| 64 | CamposCA0523 · Teòric 49,5 % | 54,5 % | 49,5 % | 255 |
| 65 | CeliaCA0237 · Teòric 58,6 % | 54,5 % | 58,6 % | 132 |
| 66 | La MareaCA0475 · Teòric 58,1 % | 54,3 % | 58,1 % | 151 |
| 67 | Juan MorilloCA0353 · Teòric 45,7 % | 54,1 % | 45,7 % | 233 |
| 68 | VictoriaCA0321 · Teòric 57,5 % | 54,0 % | 57,5 % | 224 |
| 69 | FornellCA0504 · Teòric 67,0 % | 54,0 % | 67,0 % | 161 |
| 70 | J SaladoCA0447 · Teòric 34,1 % | 54,0 % | 34,1 % | 87 |
| 71 | La PalmaCA0235 · Teòric 53,6 % | 53,9 % | 53,6 % | 1.244 |
| 72 | CanoCA0144 · Teòric 43,4 % | 53,3 % | 43,4 % | 424 |
| 73 | CardenasCA0363 · Teòric 55,4 % | 53,3 % | 55,4 % | 135 |
| 74 | Los GallosCA0439 · Teòric 41,0 % | 53,3 % | 41,0 % | 75 |
| 75 | GuadaleteCA0158 · Teòric 57,7 % | 53,1 % | 57,7 % | 245 |
| 76 | JaraCA0277 · Teòric 50,3 % | 53,1 % | 50,3 % | 130 |
| 77 | SuperCA0449 · Teòric 51,4 % | 52,7 % | 51,4 % | 757 |
| 78 | El ToroCA0242 · Teòric 48,6 % | 52,6 % | 48,6 % | 135 |
| 79 | GadesCA0386 · Teòric 86,0 % | 52,3 % | 86,0 % | 218 |
| 80 | DieselCA0371 · Teòric 48,1 % | 52,1 % | 48,1 % | 71 |
| 81 | AsidonenseCA0437 · Teòric 57,3 % | 51,7 % | 57,3 % | 87 |
| 82 | AlvarezCA0377 · Teòric 43,1 % | 51,6 % | 43,1 % | 64 |
| 83 | Juan AntonioCA0518 · Teòric 65,1 % | 50,9 % | 65,1 % | 106 |
| 84 | CorbiCA0421 · Teòric 57,3 % | 50,8 % | 57,3 % | 1.471 |
| 85 | CuentakilometroCA0479 · Teòric 42,1 % | 50,8 % | 42,1 % | 65 |
| 86 | IntensivaCA0450 · Teòric 38,9 % | 50,7 % | 38,9 % | 69 |
| 87 | PandoraCA0503 · Teòric 50,3 % | 50,5 % | 50,3 % | 107 |
| 88 | Good Driver Pepe RecioCA0469 · Teòric 50,0 % | 50,4 % | 50,0 % | 131 |
| 89 | La ViñaCA0517 · Teòric 59,4 % | 50,1 % | 59,4 % | 639 |
| 90 | Rosa Perez SantillanaCA0401 · Teòric 54,9 % | 50,0 % | 54,9 % | 172 |
| 91 | IndaloCA0501 · Teòric 52,8 % | 50,0 % | 52,8 % | 154 |
| 92 | Los CañonesCA0438 · Teòric 42,4 % | 50,0 % | 42,4 % | 122 |
| 93 | BegoñaCA0486 · Teòric 48,0 % | 50,0 % | 48,0 % | 86 |
| 94 | GeminisCA0356 · Teòric 41,2 % | 50,0 % | 41,2 % | 80 |
| 95 | PacoCA0448 · Teòric 61,1 % | 49,8 % | 61,1 % | 255 |
| 96 | AsdrubalCA0429 · Teòric 48,8 % | 49,5 % | 48,8 % | 416 |
| 97 | Isla del SurCA0376 · Teòric 56,3 % | 49,5 % | 56,3 % | 198 |
| 98 | El CaballoCA0435 · Teòric 56,0 % | 49,5 % | 56,0 % | 105 |
| 99 | CenterCA0349 · Teòric 42,6 % | 48,8 % | 42,6 % | 383 |
| 100 | Hornos PunicosCA0488 · Teòric 50,5 % | 48,7 % | 50,5 % | 113 |
| 101 | JbCA0468 · Teòric 45,1 % | 48,6 % | 45,1 % | 138 |
| 102 | El PaseoCA0340 · Teòric 56,0 % | 48,2 % | 56,0 % | 423 |
| 103 | CanalejasCA0238 · Teòric 50,6 % | 48,2 % | 50,6 % | 85 |
| 104 | JerezCA0066 · Teòric 56,3 % | 48,1 % | 56,3 % | 210 |
| 105 | AngelCA0430 · Teòric 25,8 % | 48,0 % | 25,8 % | 102 |
| 106 | Rocha DasuCA0267 · Teòric 44,4 % | 47,7 % | 44,4 % | 449 |
| 107 | FronteraCA0510 · Teòric 54,8 % | 47,6 % | 54,8 % | 147 |
| 108 | JacarandaCA0331 · Teòric 38,1 % | 47,6 % | 38,1 % | 126 |
| 109 | OlimpusCA0516 · Teòric 65,2 % | 47,4 % | 65,2 % | 97 |
| 110 | Plaza MinaCA0360 · Teòric 65,1 % | 47,2 % | 65,1 % | 339 |
| 111 | AymCA0362 · Teòric 62,2 % | 46,8 % | 62,2 % | 158 |
| 112 | MasCA0463 · Teòric 39,6 % | 46,4 % | 39,6 % | 194 |
| 113 | MiguelCA0347 · Teòric 64,1 % | 46,4 % | 64,1 % | 125 |
| 114 | AvenidaCA0519 · Teòric 56,3 % | 45,9 % | 56,3 % | 183 |
| 115 | Plaza EspañaCA0294 · Teòric 68,3 % | 45,9 % | 68,3 % | 74 |
| 116 | Maria JoseCA0405 · Teòric 43,7 % | 45,9 % | 43,7 % | 61 |
| 117 | Santa MariaCA0509 · Teòric 49,6 % | 45,7 % | 49,6 % | 127 |
| 118 | El RubioCA0354 · Teòric 57,6 % | 45,7 % | 57,6 % | 105 |
| 119 | La FloridaCA0511 · Teòric 51,4 % | 45,5 % | 51,4 % | 101 |
| 120 | La MonteraCA0359 · Teòric 42,1 % | 45,3 % | 42,1 % | 172 |
| 121 | ChipionaCA0506 · Teòric 39,9 % | 45,3 % | 39,9 % | 106 |
| 122 | DavidCA0423 · Teòric 35,5 % | 44,7 % | 35,5 % | 152 |
| 123 | AbioCA0472 · Teòric 63,5 % | 44,4 % | 63,5 % | 162 |
| 124 | AlmagroCA0526 · Teòric 59,5 % | 44,4 % | 59,5 % | 99 |
| 125 | Julian ScCA0412 · Teòric 49,4 % | 44,4 % | 49,4 % | 90 |
| 126 | CampoyCA0497 · Teòric 33,8 % | 44,2 % | 33,8 % | 181 |
| 127 | RomeroCA0382 · Teòric 45,9 % | 43,2 % | 45,9 % | 74 |
| 128 | LibertadCA0461 · Teòric 43,8 % | 43,2 % | 43,8 % | 44 |
| 129 | OceanoCA0311 · Teòric 80,0 % | 42,9 % | 80,0 % | 42 |
| 130 | CarbonerosCA0308 · Teòric 57,7 % | 42,3 % | 57,7 % | 52 |
| 131 | BarquinCA0287 · Teòric 50,0 % | 42,1 % | 50,0 % | 145 |
| 132 | La GaleonaCA0496 · Teòric 84,2 % | 42,1 % | 84,2 % | 76 |
| 133 | El EstrechoCA0422 · Teòric 43,5 % | 42,0 % | 43,5 % | 169 |
| 134 | BornosCA0507 · Teòric 44,9 % | 41,8 % | 44,9 % | 98 |
| 135 | UbriqueCA0160 · Teòric 52,1 % | 41,8 % | 52,1 % | 91 |
| 136 | AlmagroCA0402 · Teòric 32,7 % | 41,7 % | 32,7 % | 48 |
| 137 | HerculesCA0324 · Teòric 57,4 % | 41,6 % | 57,4 % | 101 |
| 138 | TorretaviraCA0520 · Teòric 42,4 % | 40,5 % | 42,4 % | 131 |
| 139 | Paco de AlbaCA0499 · Teòric 55,2 % | 39,7 % | 55,2 % | 116 |
| 140 | DiazCA0361 · Teòric 49,2 % | 38,8 % | 49,2 % | 289 |
| 141 | Plaza MayorCA0272 · Teòric 54,0 % | 38,8 % | 54,0 % | 85 |
| 142 | CentroCA0176 · Teòric 54,8 % | 38,7 % | 54,8 % | 62 |
| 143 | AlmansaCA0433 · Teòric 60,5 % | 38,6 % | 60,5 % | 88 |
| 144 | La Paz S lCA0173 · Teòric 42,1 % | 38,0 % | 42,1 % | 92 |
| 145 | La GuaguaCA0280 · Teòric 29,4 % | 35,8 % | 29,4 % | 120 |
| 146 | AlohaCA0425 · Teòric 60,0 % | 35,3 % | 60,0 % | 102 |
| 147 | EliteCA0416 · Teòric 52,4 % | 35,3 % | 52,4 % | 51 |
| 148 | Angel Espinosa Nueva FilenaCA0407 · Teòric 59,3 % | 28,2 % | 59,3 % | 174 |
| — | MilagrosCA0513 · Teòric 37,5 % | 53,8 % | 37,5 % | 13 |
| — | MairenaCA0171 · Teòric 66,7 % | 55,6 % | 66,7 % | 9 |
| — | NinoCA0232 · Teòric — | 66,7 % | — | 3 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a Cádiz
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Jerez de la Frontera10.12255,9 %
- Cádiz8.67951,5 %
- Algeciras5.71249,3 %
- Cadiz ( Municipio Sin Especificar)11549,6 %
Porta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.