Autoescoles a La Rioja: aprovats del carnet B
A La Rioja, 35 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 46,1 % dels presentats al pràctic i el 48,8 % al teòric: per sota de la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
0,0 %
Pràctic
Espanya 47,2 %
0,0 %
Teòric
Espanya 48,0 %
35
autoescoles amb exàmens
6.906
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IdealLO0095 · Teòric 60,0 % | 64,1 % | 60,0 % | 39 |
| 2 | Autoescuela MimoLO0064 · Teòric 52,8 % | 62,3 % | 52,8 % | 151 |
| 3 | Auto Escuela ChileLO0065 · Teòric 66,7 % | 61,4 % | 66,7 % | 166 |
| 4 | ArnedoLO0083 · Teòric 44,4 % | 60,0 % | 44,4 % | 85 |
| 5 | IdealLO0103 · Teòric 41,2 % | 57,7 % | 41,2 % | 111 |
| 6 | BerbesLO0084 · Teòric 40,3 % | 52,4 % | 40,3 % | 103 |
| 7 | Muro AntoñanzasLO0053 · Teòric 57,8 % | 52,2 % | 57,8 % | 209 |
| 8 | Auto Escuela MonacoLO0055 · Teòric 49,3 % | 52,0 % | 49,3 % | 244 |
| 9 | MayorLO0025 · Teòric 54,3 % | 51,5 % | 54,3 % | 336 |
| 10 | SieteLO0032 · Teòric 49,2 % | 51,4 % | 49,2 % | 175 |
| 11 | IsasaLO0069 · Teòric 44,9 % | 50,7 % | 44,9 % | 67 |
| 12 | Autoescuela PradejonLO0101 · Teòric 49,3 % | 50,5 % | 49,3 % | 109 |
| 13 | DpinLO0080 · Teòric 63,0 % | 48,5 % | 63,0 % | 363 |
| 14 | VialLO0058 · Teòric 51,3 % | 48,1 % | 51,3 % | 412 |
| 15 | ServandoLO0027 · Teòric 54,1 % | 47,3 % | 54,1 % | 207 |
| 16 | Ibañez S lLO0050 · Teòric 47,3 % | 46,9 % | 47,3 % | 196 |
| 17 | GalanLO0098 · Teòric 52,5 % | 46,7 % | 52,5 % | 548 |
| 18 | EbroLO0074 · Teòric 49,7 % | 45,0 % | 49,7 % | 249 |
| 19 | SarramianLO0097 · Teòric 46,5 % | 42,9 % | 46,5 % | 329 |
| 20 | A e CalahorraLO0039 · Teòric 38,1 % | 41,8 % | 38,1 % | 141 |
| 21 | BelmonteLO0043 · Teòric 58,7 % | 41,6 % | 58,7 % | 178 |
| 22 | TraficLO0073 · Teòric 62,2 % | 41,3 % | 62,2 % | 189 |
| 23 | AlfaroLO0096 · Teòric 35,0 % | 40,7 % | 35,0 % | 108 |
| 24 | AidaLO0071 · Teòric 63,1 % | 40,5 % | 63,1 % | 336 |
| 25 | ManuLO0091 · Teòric 50,0 % | 39,2 % | 50,0 % | 166 |
| 26 | ZarateLO0099 · Teòric 60,1 % | 39,1 % | 60,1 % | 156 |
| 27 | ColonLO0093 · Teòric 44,1 % | 36,5 % | 44,1 % | 260 |
| 28 | Ntra Sra de VicoLO0102 · Teòric 64,3 % | 36,5 % | 64,3 % | 52 |
| 29 | RosLO0089 · Teòric 38,1 % | 36,4 % | 38,1 % | 220 |
| 30 | RegaderaLO0085 · Teòric 70,6 % | 36,4 % | 70,6 % | 173 |
| 31 | Autoescuela CascajosLO0079 · Teòric 51,2 % | 36,0 % | 51,2 % | 75 |
| 32 | AlpineLO0082 · Teòric 51,7 % | 33,9 % | 51,7 % | 109 |
| 33 | La RiojaLO0049 · Teòric 53,4 % | 32,3 % | 53,4 % | 99 |
| 34 | ManoloLO0047 · Teòric 45,9 % | 26,9 % | 45,9 % | 52 |
| — | N Sra de VicoLO0010 · Teòric 50,0 % | — | 50,0 % | 0 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a La Rioja
PràcticTeòric
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Logroño5.06145,4 %
- Calahorra1.83948,0 %
És la teva autoescola?
Donar-la d'alta gratisPorta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.