Autoescoles a Lugo: aprovats del carnet B
A Lugo, 31 autoescoles van presentar alumnes al carnet B entre octubre de 2025 i setembre de 2026. Va aprovar el 48,6 % dels presentats al pràctic i el 51,1 % al teòric: per sobre de la mitjana d'Espanya al pràctic (47,2 %).
0,0 %
Pràctic
Espanya 47,2 %
0,0 %
Teòric
Espanya 48,0 %
31
autoescoles amb exàmens
6.006
Presentats · Pràctic
Rànquing per aprovats al pràctic
| Núm. | Autoescola | Pràctic | Teòric | Presentats |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tu AutoescuelaLU0134 · Teòric 58,1 % | 71,9 % | 58,1 % | 139 |
| 2 | Car NetLU0144 · Teòric 56,9 % | 64,2 % | 56,9 % | 67 |
| 3 | RabadeLU0129 · Teòric 55,0 % | 61,7 % | 55,0 % | 47 |
| 4 | SijiLU0104 · Teòric 58,5 % | 60,0 % | 58,5 % | 120 |
| 5 | BousoLU0133 · Teòric 38,5 % | 59,9 % | 38,5 % | 187 |
| 6 | Centro de Formacion Alborada ScgLU0149 · Teòric 51,4 % | 59,3 % | 51,4 % | 295 |
| 7 | OurovalLU0085 · Teòric 65,5 % | 58,6 % | 65,5 % | 70 |
| 8 | BarloventoLU0159 · Teòric 42,3 % | 57,6 % | 42,3 % | 132 |
| 9 | NosLU0130 · Teòric 51,8 % | 56,9 % | 51,8 % | 137 |
| 10 | Aulloa AutoescolaLU0155 · Teòric 56,3 % | 55,2 % | 56,3 % | 67 |
| 11 | NovaLU0140 · Teòric 45,5 % | 54,4 % | 45,5 % | 171 |
| 12 | ChantadaLU0114 · Teòric 68,2 % | 52,6 % | 68,2 % | 97 |
| 13 | CftLU0128 · Teòric 61,4 % | 52,5 % | 61,4 % | 160 |
| 14 | EuropaLU0093 · Teòric 46,7 % | 49,4 % | 46,7 % | 271 |
| 15 | VilalbaLU0084 · Teòric 43,5 % | 49,1 % | 43,5 % | 228 |
| 16 | Avenida AutoescuelaLU0163 · Teòric 48,0 % | 48,4 % | 48,0 % | 256 |
| 17 | FaroLU0157 · Teòric 47,5 % | 47,9 % | 47,5 % | 386 |
| 18 | SolLU0137 · Teòric 61,0 % | 47,8 % | 61,0 % | 69 |
| 19 | RubianLU0066 · Teòric 41,7 % | 47,2 % | 41,7 % | 301 |
| 20 | SdsLU0123 · Teòric 59,9 % | 47,1 % | 59,9 % | 745 |
| 21 | MurallaLU0112 · Teòric 55,5 % | 47,1 % | 55,5 % | 210 |
| 22 | Logo MundialLU0151 · Teòric 50,0 % | 46,8 % | 50,0 % | 252 |
| 23 | Becerrea S lLU0035 · Teòric 45,5 % | 46,2 % | 45,5 % | 130 |
| 24 | M2lLU0146 · Teòric 59,3 % | 45,7 % | 59,3 % | 188 |
| 25 | San FroilanLU0160 · Teòric 58,2 % | 45,0 % | 58,2 % | 129 |
| 26 | BurelaLU0098 · Teòric 75,7 % | 44,6 % | 75,7 % | 224 |
| 27 | Lucus Autoescuela SLLU0162 · Teòric 54,4 % | 44,6 % | 54,4 % | 193 |
| 28 | DestavaiLU0145 · Teòric 49,2 % | 44,4 % | 49,2 % | 142 |
| 29 | RondaLU0058 · Teòric 55,6 % | 43,5 % | 55,6 % | 138 |
| 30 | CursonLU0161 · Teòric 52,7 % | 38,7 % | 52,7 % | 388 |
| 31 | Autoescuela VillarLU0156 · Teòric 62,5 % | 32,7 % | 62,5 % | 297 |
Entren al rànquing les autoescoles amb almenys 20 presentats al pràctic durant l'any. La resta surten al final, sense posició.
Aprovats mes a mes a Lugo
PràcticTeòric
Centres d'examen
Aprovats del carnet B a cada centre d'examen de la província.
- Lugo3.96847,8 %
- Foz1.25251,4 %
- Monforte de Lemos78148,4 %
És la teva autoescola?
Donar-la d'alta gratisPorta-la amb el seu propi quadre de comandament
Alumnes, agenda de pràctiques, exàmens i cobraments en un sol lloc, amb aquestes mateixes estadístiques mes a mes a dins. 30 dies gratis, sense targeta.
Font: DGT, microdades de resultats d'examen per autoescola (octubre de 2025 – setembre de 2026). Permís B; aprovats sobre presentats.