Albacete: autoeskolak eta B baimeneko gaindituak
Albacete probintzian, 69 autoeskolak aurkeztu zituzten ikasleak B baimenera (2025eko urritik 2026ko irailera). Praktikora aurkeztutakoen % 60,8 gainditu zuten, eta teorikoan % 51,9: Espainiako praktikoko batez bestekoaren gainetik (% 47,2).
69
autoeskola azterketekin
11.135
Aurkeztuak · Praktikoa
Sailkapena, praktikoko gaindituen arabera
| Zk. | Autoeskola | Praktikoa | Teorikoa | Aurkeztuak |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GarciaAB0254 · Teorikoa % 55,1 | % 85,4 | % 55,1 | 41 |
| 2 | Emilio GarciaAB0239 · Teorikoa % 51,3 | % 79,7 | % 51,3 | 69 |
| 3 | El BonilloAB0169 · Teorikoa % 70,0 | % 75,0 | % 70,0 | 56 |
| 4 | El RobleAB0171 · Teorikoa % 53,6 | % 74,2 | % 53,6 | 93 |
| 5 | Autoescuela LilloAB0262 · Teorikoa — | % 73,7 | — | 38 |
| 6 | La RodaAB0141 · Teorikoa % 46,6 | % 72,6 | % 46,6 | 219 |
| 7 | Mas JaguarAB0257 · Teorikoa % 48,0 | % 71,9 | % 48,0 | 57 |
| 8 | Escobar SLAB0113 · Teorikoa % 38,4 | % 71,6 | % 38,4 | 81 |
| 9 | Safety Car AlbaceteAB0264 · Teorikoa % 48,7 | % 71,2 | % 48,7 | 66 |
| 10 | New JaguarAB0251 · Teorikoa % 57,4 | % 70,8 | % 57,4 | 65 |
| 11 | Tercero SLAB0125 · Teorikoa % 64,3 | % 70,2 | % 64,3 | 131 |
| 12 | GomezAB0121 · Teorikoa % 64,4 | % 70,0 | % 64,4 | 50 |
| 13 | Almansa S lAB0081 · Teorikoa % 53,4 | % 69,5 | % 53,4 | 387 |
| 14 | Nievas IiAB0252 · Teorikoa % 60,0 | % 69,5 | % 60,0 | 59 |
| 15 | HerrerosAB0184 · Teorikoa % 55,1 | % 68,1 | % 55,1 | 113 |
| 16 | PatriciaAB0143 · Teorikoa % 41,6 | % 67,8 | % 41,6 | 121 |
| 17 | Autoescuela RuizAB0192 · Teorikoa % 51,2 | % 67,1 | % 51,2 | 73 |
| 18 | Door DekhoAB0243 · Teorikoa — | % 66,7 | — | 57 |
| 19 | Racing SLAB0098 · Teorikoa % 45,2 | % 66,7 | % 45,2 | 48 |
| 20 | Autoescuelas Zona RAB0259 · Teorikoa — | % 66,7 | — | 21 |
| 21 | Amoros S lAB0118 · Teorikoa % 43,7 | % 66,4 | % 43,7 | 152 |
| 22 | HinarejosAB0056 · Teorikoa % 54,6 | % 66,3 | % 54,6 | 309 |
| 23 | CanoAB0167 · Teorikoa % 54,8 | % 65,7 | % 54,8 | 35 |
| 24 | Motoescuela TransforAB0228 · Teorikoa % 44,7 | % 65,5 | % 44,7 | 58 |
| 25 | JaviAB0244 · Teorikoa % 80,4 | % 65,5 | % 80,4 | 58 |
| 26 | En RutaAB0222 · Teorikoa % 63,3 | % 65,3 | % 63,3 | 75 |
| 27 | Grupo Poveda FormacionAB0249 · Teorikoa % 33,3 | % 64,0 | % 33,3 | 25 |
| 28 | Lineal S lAB0119 · Teorikoa % 56,4 | % 63,2 | % 56,4 | 114 |
| 29 | San JuanAB0208 · Teorikoa % 58,1 | % 63,0 | % 58,1 | 100 |
| 30 | Mas LinealAB0241 · Teorikoa % 63,6 | % 62,7 | % 63,6 | 134 |
| 31 | FormanchuelaAB0256 · Teorikoa — | % 62,5 | — | 56 |
| 32 | Balmes SllAB0183 · Teorikoa % 49,5 | % 62,3 | % 49,5 | 114 |
| 33 | EmilioAB0161 · Teorikoa % 48,2 | % 62,1 | % 48,2 | 132 |
| 34 | ElegoAB0190 · Teorikoa % 45,7 | % 62,0 | % 45,7 | 50 |
| 35 | JimenezAB0127 · Teorikoa % 47,8 | % 61,8 | % 47,8 | 301 |
| 36 | Garcia RuizAB0258 · Teorikoa — | % 61,8 | — | 55 |
| 37 | CimaAB0080 · Teorikoa % 56,6 | % 61,7 | % 56,6 | 81 |
| 38 | Jaguar SLAB0129 · Teorikoa % 47,6 | % 61,3 | % 47,6 | 62 |
| 39 | Novel SLAB0131 · Teorikoa % 51,1 | % 60,8 | % 51,1 | 576 |
| 40 | Autoescuela KmAB0200 · Teorikoa % 50,0 | % 60,8 | % 50,0 | 51 |
| 41 | Autoescuelas PeligroAB0221 · Teorikoa % 69,0 | % 60,6 | % 69,0 | 429 |
| 42 | Autoescuela GpAB0210 · Teorikoa % 76,0 | % 60,0 | % 76,0 | 80 |
| 43 | AutomarAB0165 · Teorikoa % 50,0 | % 59,7 | % 50,0 | 253 |
| 44 | IniestaAB0160 · Teorikoa % 51,1 | % 59,4 | % 51,1 | 101 |
| 45 | DiazAB0237 · Teorikoa % 58,0 | % 58,4 | % 58,0 | 255 |
| 46 | AvenidaAB0236 · Teorikoa % 71,7 | % 58,1 | % 71,7 | 74 |
| 47 | VialAB0153 · Teorikoa % 57,8 | % 57,1 | % 57,8 | 345 |
| 48 | San PabloAB0144 · Teorikoa % 60,9 | % 56,0 | % 60,9 | 75 |
| 49 | HuertaAB0219 · Teorikoa % 25,5 | % 55,8 | % 25,5 | 43 |
| 50 | AutiusAB0250 · Teorikoa % 52,0 | % 55,4 | % 52,0 | 323 |
| 51 | La VeredaAB0226 · Teorikoa % 34,1 | % 55,4 | % 34,1 | 112 |
| 52 | Atz DrivingAB0238 · Teorikoa % 65,7 | % 55,3 | % 65,7 | 170 |
| 53 | Pyd HinarejosAB0189 · Teorikoa % 49,9 | % 55,2 | % 49,9 | 391 |
| 54 | Obo Driveando S CoopAB0240 · Teorikoa % 43,3 | % 54,2 | % 43,3 | 59 |
| 55 | AlbaAB0220 · Teorikoa % 50,0 | % 52,9 | % 50,0 | 119 |
| 56 | RubikAB0225 · Teorikoa % 64,1 | % 52,7 | % 64,1 | 146 |
| 57 | NievasAB0174 · Teorikoa % 62,5 | % 52,3 | % 62,5 | 44 |
| 58 | BiancoAB0214 · Teorikoa % 72,4 | % 52,1 | % 72,4 | 48 |
| 59 | MarcheAB0224 · Teorikoa % 50,4 | % 50,9 | % 50,4 | 114 |
| 60 | Dale FormacionAB0242 · Teorikoa % 100,0 | % 50,2 | % 100,0 | 245 |
| 61 | Jimar SLAB0132 · Teorikoa % 50,0 | % 50,0 | % 50,0 | 32 |
| 62 | PañosAB0033 · Teorikoa % 48,3 | % 49,4 | % 48,3 | 180 |
| 63 | Autoescuela CarretasAB0235 · Teorikoa % 55,1 | % 48,6 | % 55,1 | 74 |
| 64 | BulevarAB0261 · Teorikoa % 100,0 | % 47,8 | % 100,0 | 46 |
| 65 | Nuevo AvanceAB0253 · Teorikoa % 37,1 | % 47,7 | % 37,1 | 65 |
| 66 | AlarconAB0198 · Teorikoa % 62,4 | % 47,6 | % 62,4 | 145 |
| 67 | El AngelAB0194 · Teorikoa % 37,7 | % 47,0 | % 37,7 | 100 |
| 68 | Mas JimarAB0255 · Teorikoa % 14,3 | % 45,3 | % 14,3 | 53 |
| 69 | Hinarejos FernandezAB0213 · Teorikoa — | % 42,9 | — | 42 |
Sailkapenean urtean praktikora gutxienez 20 ikasle aurkeztu dituzten autoeskolak sartzen dira. Gainerakoak amaieran agertzen dira, posturik gabe.
Gaindituak hilez hil Albacete probintzian
Azterketa-zentroak
B baimeneko gaindituak probintziako azterketa-zentro bakoitzean.
- Albacete5.482% 57,6
- Almansa3.181% 64,6
- Villarrobledo1.377% 64,1
- Hellín1.057% 61,9
- Albacete ( Municipio Sin Especificar)38% 47,4
Eraman ezazu bere aginte-panelarekin
Ikasleak, praktiken agenda, azterketak eta kobrantzak leku bakarrean, estatistika hauek berak hilez hil barruan dituela. 30 egun doan, txartelik gabe.
Iturria: DGT, autoeskolaz autoeskolako azterketa-emaitzen mikrodatuak (2025eko urria – 2026ko iraila). B baimena; gaindituak aurkeztuen gainean.