Autoescuelas
FuntzioakZure DGT datuakPrezioakGalderakGaindituak autoeskolaka
escaeu
SartuHasi doan
  1. Hasiera
  2. Gaindituak autoeskolaka
  3. Murcia
DGTren datu ofizialak

Murcia: autoeskolak eta B baimeneko gaindituak

Murcia probintzian, 196 autoeskolak aurkeztu zituzten ikasleak B baimenera (2025eko urritik 2026ko irailera). Praktikora aurkeztutakoen % 48,4 gainditu zuten, eta teorikoan % 52,5: Espainiako praktikoko batez bestekoaren gainetik (% 47,2).

20406080
% 0,0
Praktikoa
Espainia % 47,2
20406080
% 0,0
Teorikoa
Espainia % 48,0

196

autoeskola azterketekin

37.982

Aurkeztuak · Praktikoa

Sailkapena, praktikoko gaindituen arabera

  1. 1

    Losada

    MU0036

    % 71,7

    145 aurkeztutik 104 gai

  2. 2

    Urbana

    MU0214

    % 66,5

    275 aurkeztutik 183 gai

  3. 3

    España

    MU0004

    % 65,5

    200 aurkeztutik 131 gai

Zk.AutoeskolaPraktikoaTeorikoaAurkeztuak
1LosadaMU0036 · Teorikoa % 45,6% 71,7% 45,6145
2UrbanaMU0214 · Teorikoa % 57,2% 66,5% 57,2275
3EspañaMU0004 · Teorikoa % 75,1% 65,5% 75,1200
4VidalMU0057 · Teorikoa % 57,1% 65,3% 57,172
5Autoescuela Mussonavial Centro FormacionMU0453 · Teorikoa % 55,6% 64,8% 55,6244
6CampoyMU0317 · Teorikoa % 57,3% 64,4% 57,373
7CiezaMU0430 · Teorikoa % 52,3% 63,9% 52,3169
8VerdolayMU0357 · Teorikoa % 74,6% 63,8% 74,6130
9La Cadena de BullasMU0332 · Teorikoa % 77,2% 63,5% 77,2137
10Rguez y Piñero HnosMU0324 · Teorikoa % 52,3% 63,2% 52,3117
11La CadenaMU0421 · Teorikoa % 57,4% 62,8% 57,4137
12BlazquezMU0020 · Teorikoa % 59,0% 62,5% 59,080
13Romero Cf VialMU0405 · Teorikoa % 28,0% 61,6% 28,0177
14Autoescuela las Torres de CotillasMU0437 · Teorikoa % 51,8% 61,1% 51,8252
15ProgresoMU0445 · Teorikoa % 72,7% 60,8% 72,7212
16La Villa SLMU0239 · Teorikoa % 38,3% 60,7% 38,384
17AunomurMU0147 · Teorikoa % 69,7% 60,0% 69,7125
18Glorieta d JMU0373 · Teorikoa % 63,6% 60,0% 63,690
19BaseMU0202 · Teorikoa % 45,6% 59,5% 45,684
20San RafaelMU0026 · Teorikoa % 66,1% 59,3% 66,1209
21BetetaMU0217 · Teorikoa % 66,3% 58,8% 66,3136
22Autoescuelas R2MU0447 · Teorikoa —% 58,5—159
23Autoesc Juan PabloMU0348 · Teorikoa % 57,4% 58,4% 57,4101
24PedrosMU0222 · Teorikoa % 73,1% 58,2% 73,1208
25NostraMU0408 · Teorikoa % 57,8% 58,0% 57,881
26SkalaMU0438 · Teorikoa % 58,3% 57,5% 58,3207
27Nova IcueMU0465 · Teorikoa —% 57,4—54
28Santa Eulalia 2MU0427 · Teorikoa % 29,7% 57,2% 29,7166
29Cadena PliegoMU0347 · Teorikoa % 72,6% 56,8% 72,688
30RecordMU0039 · Teorikoa % 61,4% 56,3% 61,480
31Record WhiteMU0235 · Teorikoa % 55,4% 55,4% 55,4157
32Super PumMU0415 · Teorikoa % 65,1% 54,9% 65,1286
33AvenidaMU0077 · Teorikoa % 36,1% 54,7% 36,1148
34Go FormacionMU0460 · Teorikoa —% 54,7—75
35Soler 93MU0376 · Teorikoa % 55,2% 54,7% 55,264
36Doble Mando iMU0266 · Teorikoa % 58,0% 54,5% 58,0167
37C F Zona AzulMU0330 · Teorikoa % 51,6% 54,5% 51,6156
38La LuzMU0304 · Teorikoa % 70,4% 54,5% 70,488
39RidersMU0334 · Teorikoa % 53,6% 54,4% 53,6274
40Benigno de LorcaMU0319 · Teorikoa % 49,6% 54,4% 49,6158
41Onway Autoescuela FroetMU0307 · Teorikoa % 60,2% 54,3% 60,2140
42FortunaMU0154 · Teorikoa % 52,6% 54,2% 52,6166
43Hermanos JimenezMU0302 · Teorikoa % 45,9% 54,2% 45,9153
44DakarMU0259 · Teorikoa % 79,2% 54,2% 79,2120
45Autoescuela CaravanaMU0456 · Teorikoa % 66,7% 54,2% 66,7107
46OptimaMU0367 · Teorikoa % 53,6% 54,0% 53,6682
47Marca Torre PachecoMU0449 · Teorikoa % 63,1% 53,8% 63,191
48SantanaMU0336 · Teorikoa % 38,4% 53,7% 38,4147
49Sobre RuedasMU0281 · Teorikoa % 48,9% 53,5% 48,9170
50La Torre AutoescuelaMU0428 · Teorikoa % 52,5% 53,3% 52,530
51AirbagMU0246 · Teorikoa % 65,2% 53,2% 65,2269
52Mister DriveMU0343 · Teorikoa % 73,5% 53,2% 73,5173
53EspuñaMU0148 · Teorikoa % 50,9% 53,1% 50,9303
54CherrysMU0371 · Teorikoa % 71,8% 53,1% 71,8143
55Marin FmMU0384 · Teorikoa % 65,7% 52,9% 65,7376
56La Nueva UnionenseMU0310 · Teorikoa % 64,4% 52,7% 64,493
57AnaorMU0199 · Teorikoa % 60,0% 52,6% 60,095
58ContrerasMU0311 · Teorikoa % 67,5% 52,5% 67,5303
59MozartMU0194 · Teorikoa % 60,2% 52,4% 60,2105
60San Francisco de AsisMU0237 · Teorikoa % 61,9% 52,3% 61,9354
61YeclaMU0073 · Teorikoa % 49,6% 52,3% 49,6216
62Valkyria Centro de FormacionMU0439 · Teorikoa % 63,8% 52,3% 63,886
63Autoescuelas PlatinumMU0461 · Teorikoa % 41,4% 52,3% 41,486
64Puente TocinosMU0294 · Teorikoa % 55,0% 52,0% 55,0246
65Autoescuela AlcaynaMU0432 · Teorikoa % 67,7% 51,9% 67,7187
66Grupo 98 Eurocar y Montevalle AlbaMU0183 · Teorikoa % 67,5% 51,6% 67,5711
67LorcaMU0117 · Teorikoa % 39,5% 51,6% 39,5275
68MediterraneoMU0156 · Teorikoa % 64,7% 51,6% 64,7219
69AteneaMU0419 · Teorikoa % 37,5% 51,6% 37,531
70Marin 16MU0385 · Teorikoa % 62,4% 51,5% 62,4491
71EliteMU0269 · Teorikoa % 58,7% 51,5% 58,7324
72GloriaMU0362 · Teorikoa % 59,6% 51,4% 59,6420
73ConstitucionMU0290 · Teorikoa % 50,7% 51,4% 50,7144
74Nueva Atalaya CartagenaMU0440 · Teorikoa % 38,9% 51,2% 38,9164
75Virgen las HuertasMU0326 · Teorikoa % 38,7% 51,2% 38,7127
76MolinaMU0392 · Teorikoa % 54,0% 50,9% 54,0391
77MonteagudoMU0179 · Teorikoa % 62,2% 50,4% 62,2230
78AlfaroMU0094 · Teorikoa % 50,5% 50,4% 50,5125
79Nueva AtalayaMU0377 · Teorikoa % 54,4% 50,0% 54,4184
80Costera SurMU0359 · Teorikoa % 55,4% 50,0% 55,4128
81YlorciMU0028 · Teorikoa % 43,2% 50,0% 43,292
82CordilleraMU0187 · Teorikoa % 52,9% 49,7% 52,9195
83JumillaMU0098 · Teorikoa % 37,8% 49,5% 37,8222
84Rio GuadalentinMU0410 · Teorikoa % 28,1% 49,5% 28,1188
85Traffic Light CobatillasMU0404 · Teorikoa % 61,3% 49,2% 61,3181
86Autoescuela MazarronMU0420 · Teorikoa % 42,6% 49,2% 42,663
87L 30 MurciaMU0349 · Teorikoa % 58,0% 49,1% 58,01.053
88AyalaMU0289 · Teorikoa % 64,9% 49,1% 64,9678
89Hoy VoyMU0409 · Teorikoa % 59,8% 49,1% 59,8540
90MaximuxdriverMU0454 · Teorikoa % 65,6% 49,1% 65,6234
91Centro Formacion VivancosMU0458 · Teorikoa % 55,5% 49,1% 55,5173
92Codi 2MU0263 · Teorikoa % 51,3% 48,9% 51,3327
93ArquesMU0279 · Teorikoa % 54,7% 48,9% 54,7141
94Julio Rosique SLMU0256 · Teorikoa % 70,2% 48,6% 70,2459
95La FlotaMU0422 · Teorikoa % 54,8% 48,6% 54,8253
96Traffic LightMU0388 · Teorikoa % 74,6% 48,6% 74,6138
97LaureanoMU0402 · Teorikoa % 39,7% 48,3% 39,7315
98Carmen AutoescuelaMU0418 · Teorikoa % 40,6% 48,3% 40,6290
99San IsidroMU0133 · Teorikoa % 64,7% 48,3% 64,787
100H i S Centro de FormacionMU0459 · Teorikoa % 42,9% 48,3% 42,960
101Doble Mando C FMU0333 · Teorikoa % 58,9% 48,1% 58,9206
102Nueva CosmosMU0416 · Teorikoa % 66,1% 48,0% 66,1379
103CastoMU0400 · Teorikoa % 39,4% 47,9% 39,4219
1045 MarchaMU0441 · Teorikoa % 59,4% 47,7% 59,4132
105AldeguerMU0435 · Teorikoa % 51,0% 47,6% 51,0250
106SamaniegoMU0390 · Teorikoa % 72,9% 47,6% 72,9210
107Hoy Voy CartagenaMU0446 · Teorikoa % 64,9% 47,5% 64,9280
108Autoescuela VazquezMU0448 · Teorikoa % 50,0% 47,5% 50,059
109L30 CodigoMU0184 · Teorikoa % 56,0% 47,4% 56,0156
110Los AngelesMU0264 · Teorikoa % 61,5% 47,3% 61,555
111Centro de Formacion CervantesMU0412 · Teorikoa % 43,9% 47,2% 43,9271
112Villa ConchitaMU0201 · Teorikoa % 65,9% 47,2% 65,9127
113MontegrandeMU0327 · Teorikoa % 56,6% 47,2% 56,6127
114Esperanza J ManuelMU0372 · Teorikoa % 54,9% 47,1% 54,9223
115PatiñoMU0450 · Teorikoa % 52,2% 46,8% 52,277
116Autoescuela MacMU0379 · Teorikoa % 71,9% 46,6% 71,9266
117Vial SportMU0442 · Teorikoa % 44,0% 46,5% 44,0101
118Centro de Formacion RutaMU0129 · Teorikoa % 35,9% 46,5% 35,986
119Hoy Voy MurciaMU0462 · Teorikoa % 62,0% 46,3% 62,0557
120Las ViasMU0102 · Teorikoa % 58,0% 46,3% 58,0177
121SirioMU0436 · Teorikoa % 26,8% 46,2% 26,8104
122Siglo XxiMU0242 · Teorikoa % 52,7% 46,0% 52,7126
123MoyaMU0086 · Teorikoa % 39,0% 45,7% 39,0315
124San Nicolas VialMU0395 · Teorikoa % 54,2% 45,6% 54,21.232
125MontymarMU0009 · Teorikoa % 54,9% 45,6% 54,990
126StopMU0178 · Teorikoa % 53,3% 45,5% 53,3244
127RamiroMU0245 · Teorikoa % 81,5% 45,5% 81,5200
128La AlbercaMU0403 · Teorikoa % 46,2% 45,5% 46,2121
129ClaxonMU0248 · Teorikoa % 61,9% 45,0% 61,9140
130GuillenMU0236 · Teorikoa % 49,4% 44,9% 49,4254
131F AvilesMU0399 · Teorikoa % 60,8% 44,9% 60,8176
132VistalegreMU0225 · Teorikoa % 47,9% 44,7% 47,976
133Pascual FormacionMU0411 · Teorikoa % 43,0% 44,6% 43,0157
134Nuboo NovelMU0378 · Teorikoa % 53,1% 44,6% 53,1139
135Gran ViaMU0162 · Teorikoa % 50,0% 44,6% 50,074
136Santiago el MayorMU0078 · Teorikoa % 55,6% 44,5% 55,6128
137PepeMU0195 · Teorikoa % 40,0% 44,4% 40,0133
138El LeonMU0305 · Teorikoa % 52,5% 44,3% 52,5522
139Principe de AsturiasMU0228 · Teorikoa % 66,5% 44,3% 66,5298
140SantomeraMU0300 · Teorikoa % 60,2% 44,1% 60,2136
141Autoescuelas CebraMU0425 · Teorikoa % 57,1% 43,9% 57,182
142CampilloMU0019 · Teorikoa % 50,6% 43,7% 50,6325
143La Nueva A Todo Gas de CartagenaMU0444 · Teorikoa % 51,4% 43,7% 51,4151
144Via RapidaMU0387 · Teorikoa % 61,9% 43,1% 61,9209
145VenturaMU0363 · Teorikoa % 38,8% 42,9% 38,8233
146IcueMU0297 · Teorikoa % 71,2% 42,8% 71,2299
147G RiveraMU0356 · Teorikoa % 35,0% 42,7% 35,0131
148Centro de Formacion AutopistaMU0463 · Teorikoa % 66,7% 42,7% 66,789
149Mr DumiMU0358 · Teorikoa % 63,4% 42,6% 63,41.687
150Olmos CasesMU0352 · Teorikoa % 55,6% 42,6% 55,6129
151Autoescuela Eytu SLMU0457 · Teorikoa —% 42,6—68
152Centro Formacion Vial el PalmarMU0433 · Teorikoa % 61,5% 42,1% 61,5285
153Torres CfMU0366 · Teorikoa % 31,9% 41,8% 31,9335
154Bugatti 16MU0380 · Teorikoa % 45,7% 41,7% 45,7139
155Autoescuela Iter S lMU0025 · Teorikoa % 52,0% 41,1% 52,0316
156EspinardoMU0298 · Teorikoa % 47,2% 41,0% 47,261
157Campus UniversitarioMU0320 · Teorikoa % 39,8% 40,8% 39,8206
158Mar MenorMU0161 · Teorikoa % 64,2% 40,8% 64,2174
159Alfonso XMU0275 · Teorikoa % 53,3% 40,6% 53,3133
160A Todo Gas Torre PachecoMU0443 · Teorikoa % 28,2% 40,4% 28,2109
161Cano IiMU0370 · Teorikoa % 60,1% 39,9% 60,1341
162ScorpioMU0231 · Teorikoa % 45,9% 39,6% 45,953
163SerranoMU0192 · Teorikoa % 68,5% 39,5% 68,5119
164Siete CoronasMU0258 · Teorikoa % 45,9% 39,5% 45,976
165Pujante y DuranMU0288 · Teorikoa % 61,7% 39,4% 61,7132
166Autoescuela Puerto de MazarronMU0426 · Teorikoa % 42,9% 39,4% 42,9127
167MenaMU0318 · Teorikoa % 47,7% 39,4% 47,794
168C F Vial MarinMU0243 · Teorikoa % 70,1% 39,1% 70,1110
169BrasiliaMU0005 · Teorikoa % 63,8% 38,8% 63,8224
170Centro de Formacion San JoseMU0423 · Teorikoa % 51,9% 38,6% 51,9114
171Los AlcazaresMU0389 · Teorikoa % 39,1% 37,6% 39,1205
172VillanuevaMU0142 · Teorikoa % 42,5% 37,6% 42,585
173GuiraoMU0312 · Teorikoa % 33,7% 37,0% 33,7181
174AmbarMU0286 · Teorikoa % 42,5% 36,9% 42,5233
175Virgen del PasicoMU0198 · Teorikoa % 44,5% 36,6% 44,5303
176Driver ComMU0308 · Teorikoa % 43,4% 36,6% 43,471
177Autoescuela BarbaraMU0407 · Teorikoa % 50,0% 35,8% 50,0190
178San Roque JavaloyMU0309 · Teorikoa % 63,3% 35,8% 63,395
179Autoescuela AlamedaMU0345 · Teorikoa % 53,2% 35,6% 53,2216
180San PancracioMU0452 · Teorikoa % 70,3% 34,6% 70,3191
181SelmaMU0270 · Teorikoa % 43,9% 34,3% 43,9396
182La PortadaMU0398 · Teorikoa % 58,9% 34,2% 58,979
183Los BelonesMU0431 · Teorikoa % 51,6% 34,2% 51,679
184Como TuMU0382 · Teorikoa % 71,1% 33,0% 71,188
185Maritimo AutoescuelaMU0434 · Teorikoa % 73,1% 32,8% 73,167
186OlmedaMU0082 · Teorikoa % 45,3% 32,7% 45,3156
187Cartagena Sobre RuedasMU0451 · Teorikoa % 46,2% 31,7% 46,263
188Campuzano CalidadMU0393 · Teorikoa % 44,4% 30,6% 44,4301
189San Lorenzo CfvMU0341 · Teorikoa % 55,0% 27,7% 55,047
190ShepronMU0339 · Teorikoa % 36,7% 16,4% 36,773
—Costa CalidaMU0394 · Teorikoa % 23,1% 33,3% 23,115
—Cfv el RaneroMU0413 · Teorikoa % 33,3% 33,3% 33,39
—ProfherMU0292 · Teorikoa % 50,0% 40,0% 50,015
—Campus AlquiblaMU0464 · Teorikoa % 9,1% 33,3% 9,13
—OneMU0429 · Teorikoa —% 66,7—6
—Autoescuela y Centro Formacion G BravoMU0455 · Teorikoa % 100,0% 75,0% 100,04

Sailkapenean urtean praktikora gutxienez 20 ikasle aurkeztu dituzten autoeskolak sartzen dira. Gainerakoak amaieran agertzen dira, posturik gabe.

Gaindituak hilez hil Murcia probintzian

PraktikoaTeorikoa

Azterketa-zentroak

B baimeneko gaindituak probintziako azterketa-zentro bakoitzean.

  • Murcia18.727% 47,7
  • Cartagena8.820% 45,7
  • Lorca5.587% 48,8
  • Caravaca de la Cruz1.959% 57,3
  • Yecla1.757% 55,8
  • Jumilla1.101% 52,5
  • Murcia ( Municipio Sin Especificar)31% 58,1
Zure autoeskola da?

Eraman ezazu bere aginte-panelarekin

Ikasleak, praktiken agenda, azterketak eta kobrantzak leku bakarrean, estatistika hauek berak hilez hil barruan dituela. 30 egun doan, txartelik gabe.

Eman alta doan

Iturria: DGT, autoeskolaz autoeskolako azterketa-emaitzen mikrodatuak (2025eko urria – 2026ko iraila). B baimena; gaindituak aurkeztuen gainean.

Autoescuelas

Autoeskolentzako programa: ikasleak, praktikak eta azterketak kudeatzeko.

Azterketen datuak: DGT (datu irekiak).

  • Funtzioak
  • Zure DGT datuak
  • Prezioak
  • Galderak
  • Gaindituak autoeskolaka
  • Autoeskolaren alta
  • Sartu
escaeu

Gaindituak autoeskolaka

  • A Coruña
  • Albacete
  • Alicante
  • Almería
  • Araba/Álava
  • Asturias
  • Ávila
  • Badajoz
  • Barcelona
  • Bizkaia
  • Burgos
  • Cáceres
  • Cádiz
  • Cantabria
  • Castellón
  • Ceuta
  • Ciudad Real
  • Córdoba
  • Cuenca
  • Gipuzkoa
  • Girona
  • Granada
  • Guadalajara
  • Huelva
  • Huesca
  • Illes Balears
  • Jaén
  • La Rioja
  • Las Palmas
  • León
  • Lleida
  • Lugo
  • Madrid
  • Málaga
  • Melilla
  • Murcia
  • Navarra
  • Ourense
  • Palencia
  • Pontevedra
  • Salamanca
  • Santa Cruz de Tenerife
  • Segovia
  • Sevilla
  • Soria
  • Tarragona
  • Teruel
  • Toledo
  • Valencia
  • Valladolid
  • Zamora
  • Zaragoza
© MB Developmentek egina