Cáceres: autoeskolak eta B baimeneko gaindituak
Cáceres probintzian, 43 autoeskolak aurkeztu zituzten ikasleak B baimenera (2025eko urritik 2026ko irailera). Praktikora aurkeztutakoen % 42,0 gainditu zuten, eta teorikoan % 44,2: Espainiako praktikoko batez bestekoaren azpitik (% 47,2).
43
autoeskola azterketekin
7.617
Aurkeztuak · Praktikoa
Sailkapena, praktikoko gaindituen arabera
| Zk. | Autoeskola | Praktikoa | Teorikoa | Aurkeztuak |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoescuela CepedaCC0248 · Teorikoa % 81,6 | % 71,7 | % 81,6 | 46 |
| 2 | San BernardoCC0273 · Teorikoa % 52,4 | % 65,1 | % 52,4 | 106 |
| 3 | Autoescuela CaceresCC0255 · Teorikoa % 38,3 | % 59,8 | % 38,3 | 132 |
| 4 | Ae San Jorge SLCC0193 · Teorikoa % 44,3 | % 57,5 | % 44,3 | 153 |
| 5 | Autoescuela OnCC0266 · Teorikoa % 64,0 | % 56,1 | % 64,0 | 198 |
| 6 | Seccion Noca CaceresCC0200 · Teorikoa % 49,6 | % 55,4 | % 49,6 | 112 |
| 7 | El Tunel S lCC0148 · Teorikoa % 46,2 | % 55,4 | % 46,2 | 92 |
| 8 | San AntonioCC0212 · Teorikoa % 43,0 | % 54,4 | % 43,0 | 149 |
| 9 | Autoescuela EvoraCC0257 · Teorikoa % 61,5 | % 54,3 | % 61,5 | 70 |
| 10 | IbizaCC0211 · Teorikoa % 52,4 | % 52,1 | % 52,4 | 140 |
| 11 | Autoescuela LunaCC0228 · Teorikoa % 46,6 | % 51,3 | % 46,6 | 78 |
| 12 | OsunaCC0271 · Teorikoa % 38,5 | % 50,9 | % 38,5 | 108 |
| 13 | Ec Trafico SLCC0188 · Teorikoa % 37,4 | % 49,8 | % 37,4 | 209 |
| 14 | Garcia SLCC0177 · Teorikoa % 76,1 | % 49,2 | % 76,1 | 126 |
| 15 | Autoescuela BarataCC0265 · Teorikoa % 42,0 | % 46,8 | % 42,0 | 220 |
| 16 | Autoescuela CauriaCC0261 · Teorikoa % 43,1 | % 46,2 | % 43,1 | 52 |
| 17 | Gran Via S C AutoescuelaCC0124 · Teorikoa % 50,3 | % 46,0 | % 50,3 | 383 |
| 18 | EuropaCC0179 · Teorikoa % 56,2 | % 45,0 | % 56,2 | 238 |
| 19 | Gutierrez SLCC0159 · Teorikoa % 38,1 | % 44,4 | % 38,1 | 133 |
| 20 | La PicotaCC0238 · Teorikoa % 35,5 | % 42,5 | % 35,5 | 87 |
| 21 | Monfrague S lCC0135 · Teorikoa % 39,2 | % 42,2 | % 39,2 | 460 |
| 22 | Trujillo ScCC0162 · Teorikoa % 48,5 | % 42,2 | % 48,5 | 147 |
| 23 | MoralaCC0272 · Teorikoa % 31,2 | % 40,7 | % 31,2 | 189 |
| 24 | Autoescuela MontexCC0256 · Teorikoa % 48,4 | % 40,6 | % 48,4 | 96 |
| 25 | Autoescuela Best DriversCC0259 · Teorikoa % 42,9 | % 40,0 | % 42,9 | 140 |
| 26 | Javier TalayuelaCC0245 · Teorikoa % 32,7 | % 40,0 | % 32,7 | 85 |
| 27 | Cfv AngelCC0213 · Teorikoa % 34,9 | % 39,9 | % 34,9 | 228 |
| 28 | Las Arenas FormacionCC0242 · Teorikoa % 46,4 | % 39,6 | % 46,4 | 737 |
| 29 | Lemans Centro de Formacion VialCC0220 · Teorikoa % 54,1 | % 39,5 | % 54,1 | 195 |
| 30 | HerreroCC0264 · Teorikoa % 38,6 | % 39,3 | % 38,6 | 168 |
| 31 | Record EliteCC0090 · Teorikoa % 55,7 | % 38,8 | % 55,7 | 206 |
| 32 | JerteCC0241 · Teorikoa % 35,4 | % 38,8 | % 35,4 | 134 |
| 33 | Fleming FormacionCC0269 · Teorikoa % 53,7 | % 37,8 | % 53,7 | 172 |
| 34 | Vial NavalmoralCC0244 · Teorikoa % 38,8 | % 37,3 | % 38,8 | 217 |
| 35 | RivasCC0207 · Teorikoa % 43,2 | % 37,3 | % 43,2 | 83 |
| 36 | Placentina AutoescuelaCC0111 · Teorikoa % 40,0 | % 36,1 | % 40,0 | 962 |
| 37 | ArdilaCC0170 · Teorikoa % 45,1 | % 35,3 | % 45,1 | 116 |
| 38 | CoronCC0231 · Teorikoa % 35,1 | % 34,4 | % 35,1 | 273 |
| 39 | Sanchez AutoescuelaCC0149 · Teorikoa % 51,3 | % 34,0 | % 51,3 | 150 |
| 40 | Ntra Sra de BelenCC0253 · Teorikoa % 43,5 | % 33,8 | % 43,5 | 130 |
| 41 | Carlos VenturaCC0258 · Teorikoa % 48,0 | % 33,7 | % 48,0 | 184 |
| 42 | Via PlataCC0267 · Teorikoa % 45,0 | % 33,3 | % 45,0 | 177 |
| 43 | Autoescuela JulianCC0249 · Teorikoa % 35,2 | % 32,5 | % 35,2 | 209 |
Sailkapenean urtean praktikora gutxienez 20 ikasle aurkeztu dituzten autoeskolak sartzen dira. Gainerakoak amaieran agertzen dira, posturik gabe.
Gaindituak hilez hil Cáceres probintzian
Azterketa-zentroak
B baimeneko gaindituak probintziako azterketa-zentro bakoitzean.
- Cáceres2.950% 45,3
- Plasencia1.948% 38,6
- Navalmoral de la Mata1.241% 43,4
- Coria929% 37,7
- Trujillo531% 41,4
Eraman ezazu bere aginte-panelarekin
Ikasleak, praktiken agenda, azterketak eta kobrantzak leku bakarrean, estatistika hauek berak hilez hil barruan dituela. 30 egun doan, txartelik gabe.
Iturria: DGT, autoeskolaz autoeskolako azterketa-emaitzen mikrodatuak (2025eko urria – 2026ko iraila). B baimena; gaindituak aurkeztuen gainean.