Málaga: autoeskolak eta B baimeneko gaindituak
Málaga probintzian, 154 autoeskolak aurkeztu zituzten ikasleak B baimenera (2025eko urritik 2026ko irailera). Praktikora aurkeztutakoen % 49,7 gainditu zuten, eta teorikoan % 49,7: Espainiako praktikoko batez bestekoaren gainetik (% 47,2).
154
autoeskola azterketekin
36.370
Aurkeztuak · Praktikoa
Sailkapena, praktikoko gaindituen arabera
| Zk. | Autoeskola | Praktikoa | Teorikoa | Aurkeztuak |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OscuaMA0537 · Teorikoa % 46,0 | % 83,7 | % 46,0 | 43 |
| 2 | LukeMA0627 · Teorikoa % 44,3 | % 80,0 | % 44,3 | 35 |
| 3 | RecordMA0570 · Teorikoa % 51,8 | % 77,2 | % 51,8 | 101 |
| 4 | NebroMA0605 · Teorikoa % 66,7 | % 76,0 | % 66,7 | 25 |
| 5 | Drive ClubMA0720 · Teorikoa % 51,2 | % 75,6 | % 51,2 | 82 |
| 6 | TrialMA0620 · Teorikoa % 33,9 | % 73,9 | % 33,9 | 157 |
| 7 | JcorralesMA0586 · Teorikoa % 55,9 | % 73,4 | % 55,9 | 64 |
| 8 | AnayaMA0402 · Teorikoa % 46,4 | % 72,8 | % 46,4 | 103 |
| 9 | YusteMA0596 · Teorikoa % 59,1 | % 72,7 | % 59,1 | 88 |
| 10 | Autoescuela JanMA0705 · Teorikoa % 61,5 | % 70,0 | % 61,5 | 50 |
| 11 | Autoescuelas MoraMA0723 · Teorikoa % 39,8 | % 69,7 | % 39,8 | 66 |
| 12 | PilatoMA0603 · Teorikoa % 73,7 | % 68,3 | % 73,7 | 63 |
| 13 | ZeusMA0722 · Teorikoa % 72,7 | % 67,9 | % 72,7 | 56 |
| 14 | DolmenesMA0676 · Teorikoa % 48,2 | % 67,9 | % 48,2 | 53 |
| 15 | CirculoMA0698 · Teorikoa % 60,9 | % 67,0 | % 60,9 | 112 |
| 16 | ZambranaMA0451 · Teorikoa % 57,9 | % 66,0 | % 57,9 | 141 |
| 17 | ArcangelMA0297 · Teorikoa % 38,4 | % 65,8 | % 38,4 | 111 |
| 18 | ArchidonaMA0391 · Teorikoa % 48,4 | % 65,6 | % 48,4 | 61 |
| 19 | Del RosarioMA0331 · Teorikoa % 56,1 | % 65,5 | % 56,1 | 55 |
| 20 | StopMA0075 · Teorikoa % 52,5 | % 65,0 | % 52,5 | 80 |
| 21 | DianaMA0713 · Teorikoa % 31,1 | % 64,4 | % 31,1 | 132 |
| 22 | Leiva MollinaMA0579 · Teorikoa % 39,8 | % 63,0 | % 39,8 | 246 |
| 23 | Nueva MenaMA0253 · Teorikoa % 40,9 | % 62,9 | % 40,9 | 132 |
| 24 | Click DriveMA0715 · Teorikoa % 41,9 | % 62,8 | % 41,9 | 86 |
| 25 | UrbanoMA0073 · Teorikoa % 34,4 | % 62,5 | % 34,4 | 64 |
| 26 | CondeMA0619 · Teorikoa % 64,0 | % 61,9 | % 64,0 | 118 |
| 27 | UrbamarMA0732 · Teorikoa — | % 61,9 | — | 21 |
| 28 | Pepe UrbanoMA0710 · Teorikoa % 100,0 | % 61,8 | % 100,0 | 34 |
| 29 | Mundo FacilMA0727 · Teorikoa % 53,9 | % 61,1 | % 53,9 | 208 |
| 30 | 10 AutoescuelaMA0624 · Teorikoa % 35,2 | % 61,0 | % 35,2 | 146 |
| 31 | San Andres AutoescuelasMA0516 · Teorikoa % 51,6 | % 60,8 | % 51,6 | 125 |
| 32 | KasalMA0608 · Teorikoa % 53,1 | % 60,0 | % 53,1 | 90 |
| 33 | TestMA0558 · Teorikoa % 31,0 | % 59,7 | % 31,0 | 119 |
| 34 | Km 0MA0523 · Teorikoa % 45,9 | % 59,5 | % 45,9 | 42 |
| 35 | AlcazabaMA0589 · Teorikoa % 54,3 | % 59,4 | % 54,3 | 212 |
| 36 | ValencianaMA0560 · Teorikoa % 61,4 | % 59,3 | % 61,4 | 135 |
| 37 | ColmenarMA0574 · Teorikoa % 45,9 | % 58,7 | % 45,9 | 63 |
| 38 | Juan ZamudioMA0735 · Teorikoa % 74,6 | % 58,6 | % 74,6 | 29 |
| 39 | AguayoMA0285 · Teorikoa % 51,6 | % 58,5 | % 51,6 | 212 |
| 40 | EspinarMA0712 · Teorikoa — | % 58,5 | — | 41 |
| 41 | CorreroMA0614 · Teorikoa % 49,4 | % 58,2 | % 49,4 | 67 |
| 42 | PiñonMA0519 · Teorikoa % 48,1 | % 57,8 | % 48,1 | 64 |
| 43 | Autoescuela JustoMA0656 · Teorikoa % 47,1 | % 57,6 | % 47,1 | 125 |
| 44 | Costa del SolMA0539 · Teorikoa % 33,5 | % 56,7 | % 33,5 | 393 |
| 45 | EurocarMA0707 · Teorikoa % 43,0 | % 56,2 | % 43,0 | 203 |
| 46 | C F Vial MiravalleMA0547 · Teorikoa % 41,2 | % 56,0 | % 41,2 | 225 |
| 47 | Acapulco ScMA0450 · Teorikoa % 51,6 | % 56,0 | % 51,6 | 75 |
| 48 | ConducingMA0546 · Teorikoa % 34,8 | % 55,8 | % 34,8 | 104 |
| 49 | GlorietaMA0731 · Teorikoa % 51,2 | % 55,3 | % 51,2 | 215 |
| 50 | MontesolMA0370 · Teorikoa % 44,8 | % 55,3 | % 44,8 | 114 |
| 51 | Nuevo CentroMA0422 · Teorikoa % 52,0 | % 55,0 | % 52,0 | 171 |
| 52 | FranmaMA0666 · Teorikoa % 50,9 | % 54,9 | % 50,9 | 113 |
| 53 | SigmaMA0616 · Teorikoa % 57,0 | % 54,9 | % 57,0 | 82 |
| 54 | Autoescuela JovialMA0634 · Teorikoa % 51,8 | % 54,7 | % 51,8 | 86 |
| 55 | CoinMA0700 · Teorikoa % 38,8 | % 54,7 | % 38,8 | 53 |
| 56 | Hermanos Aguayo ScMA0419 · Teorikoa % 48,1 | % 54,5 | % 48,1 | 209 |
| 57 | DuarteMA0588 · Teorikoa % 45,5 | % 54,5 | % 45,5 | 167 |
| 58 | EspinelMA0386 · Teorikoa % 51,2 | % 54,4 | % 51,2 | 136 |
| 59 | BuggyMA0279 · Teorikoa % 32,3 | % 54,4 | % 32,3 | 103 |
| 60 | ArriateMA0703 · Teorikoa % 0,0 | % 54,2 | % 0,0 | 59 |
| 61 | SorianoMA0512 · Teorikoa % 48,9 | % 54,1 | % 48,9 | 109 |
| 62 | RiosMA0573 · Teorikoa % 50,0 | % 54,0 | % 50,0 | 87 |
| 63 | Los TilosMA0658 · Teorikoa % 52,2 | % 54,0 | % 52,2 | 87 |
| 64 | MarbesulaMA0068 · Teorikoa % 31,5 | % 53,8 | % 31,5 | 236 |
| 65 | ElviraMA0534 · Teorikoa % 44,7 | % 53,8 | % 44,7 | 119 |
| 66 | Jardin de MalagaMA0494 · Teorikoa % 35,3 | % 53,8 | % 35,3 | 52 |
| 67 | PinilloMA0725 · Teorikoa % 42,0 | % 53,7 | % 42,0 | 82 |
| 68 | Nueva AxarquiaMA0566 · Teorikoa % 51,2 | % 53,5 | % 51,2 | 142 |
| 69 | Sergio NaranjoMA0714 · Teorikoa % 54,3 | % 53,4 | % 54,3 | 500 |
| 70 | TrebolMA0689 · Teorikoa % 54,7 | % 53,4 | % 54,7 | 133 |
| 71 | Urbano IiMA0354 · Teorikoa % 44,8 | % 53,1 | % 44,8 | 1.553 |
| 72 | Malaga SurMA0697 · Teorikoa % 50,9 | % 53,0 | % 50,9 | 591 |
| 73 | Autoescuela MiramarMA0631 · Teorikoa % 51,7 | % 53,0 | % 51,7 | 83 |
| 74 | NarixaMA0191 · Teorikoa % 63,2 | % 52,7 | % 63,2 | 91 |
| 75 | Nueva SuelMA0663 · Teorikoa % 34,0 | % 52,5 | % 34,0 | 61 |
| 76 | Marca lMA0597 · Teorikoa % 41,5 | % 52,4 | % 41,5 | 206 |
| 77 | San RafaelMA0506 · Teorikoa % 50,0 | % 52,4 | % 50,0 | 84 |
| 78 | Nueva EliteMA0654 · Teorikoa % 31,6 | % 52,4 | % 31,6 | 42 |
| 79 | San Andres Formacion VialMA0121 · Teorikoa % 45,9 | % 52,1 | % 45,9 | 284 |
| 80 | TriverMA0575 · Teorikoa % 38,3 | % 52,0 | % 38,3 | 50 |
| 81 | EstebanMA0513 · Teorikoa % 51,9 | % 51,9 | % 51,9 | 212 |
| 82 | MarianoMA0556 · Teorikoa % 51,9 | % 51,9 | % 51,9 | 133 |
| 83 | Sobre RuedasMA0638 · Teorikoa % 48,8 | % 51,7 | % 48,8 | 327 |
| 84 | Gallardo AutoescuelasMA0366 · Teorikoa % 47,0 | % 51,6 | % 47,0 | 184 |
| 85 | Autoescuela CampusMA0702 · Teorikoa % 56,4 | % 51,4 | % 56,4 | 173 |
| 86 | Parque OesteMA0274 · Teorikoa % 63,6 | % 51,4 | % 63,6 | 35 |
| 87 | TeatinosMA0692 · Teorikoa % 53,7 | % 51,3 | % 53,7 | 382 |
| 88 | Autoescuelas LimaMA0678 · Teorikoa % 62,9 | % 51,0 | % 62,9 | 361 |
| 89 | AlfambraMA0535 · Teorikoa % 47,9 | % 50,9 | % 47,9 | 110 |
| 90 | Torre VelezMA0357 · Teorikoa % 70,2 | % 50,6 | % 70,2 | 87 |
| 91 | Navarro los TilosMA0719 · Teorikoa % 49,1 | % 50,5 | % 49,1 | 103 |
| 92 | OjenMA0729 · Teorikoa % 27,3 | % 50,0 | % 27,3 | 26 |
| 93 | El CenitMA0551 · Teorikoa % 41,1 | % 49,3 | % 41,1 | 215 |
| 94 | Nueva JakaraMA0688 · Teorikoa % 35,1 | % 49,3 | % 35,1 | 73 |
| 95 | Autoescuela BellamarMA0733 · Teorikoa % 28,8 | % 49,0 | % 28,8 | 51 |
| 96 | Autoescuela DoradoMA0671 · Teorikoa % 37,5 | % 48,9 | % 37,5 | 47 |
| 97 | ClaxonMA0718 · Teorikoa % 59,0 | % 48,8 | % 59,0 | 80 |
| 98 | Digital NerjaMA0696 · Teorikoa % 43,3 | % 48,5 | % 43,3 | 260 |
| 99 | Ciudad JardinMA0617 · Teorikoa % 49,4 | % 48,3 | % 49,4 | 143 |
| 100 | Autoescuela CampanillasMA0637 · Teorikoa % 38,4 | % 48,0 | % 38,4 | 196 |
| 101 | Al AndalusMA0128 · Teorikoa % 28,6 | % 48,0 | % 28,6 | 25 |
| 102 | NovaeMA0606 · Teorikoa % 50,7 | % 47,9 | % 50,7 | 612 |
| 103 | Autoescuela AvenidaMA0661 · Teorikoa % 47,0 | % 47,8 | % 47,0 | 226 |
| 104 | Grupo Iris SLMA0459 · Teorikoa % 61,8 | % 47,6 | % 61,8 | 595 |
| 105 | Los GuindosMA0693 · Teorikoa % 52,7 | % 46,9 | % 52,7 | 254 |
| 106 | Rincon Vial AutoescuelaMA0728 · Teorikoa % 41,9 | % 46,8 | % 41,9 | 62 |
| 107 | Ruta 7 PicassoMA0717 · Teorikoa % 49,8 | % 46,7 | % 49,8 | 242 |
| 108 | Autoescuela UniversalMA0659 · Teorikoa % 48,2 | % 46,5 | % 48,2 | 385 |
| 109 | FuengirolaMA0261 · Teorikoa % 52,4 | % 46,5 | % 52,4 | 325 |
| 110 | BenalmadenaMA0568 · Teorikoa % 51,6 | % 46,5 | % 51,6 | 198 |
| 111 | Autoescuela San LuisMA0695 · Teorikoa % 41,8 | % 46,3 | % 41,8 | 177 |
| 112 | MarinaMA0055 · Teorikoa % 63,8 | % 46,2 | % 63,8 | 52 |
| 113 | TvgMA0709 · Teorikoa % 55,2 | % 45,9 | % 55,2 | 2.521 |
| 114 | TorcalMA0160 · Teorikoa % 61,3 | % 45,8 | % 61,3 | 13.488 |
| 115 | San CarlosMA0521 · Teorikoa % 39,7 | % 45,7 | % 39,7 | 300 |
| 116 | AlhaurinMA0677 · Teorikoa % 44,7 | % 45,4 | % 44,7 | 163 |
| 117 | Nueva Plaza MercedMA0527 · Teorikoa % 40,2 | % 45,2 | % 40,2 | 186 |
| 118 | JvcMA0518 · Teorikoa % 55,0 | % 44,2 | % 55,0 | 43 |
| 119 | NoctilucaMA0565 · Teorikoa % 54,5 | % 44,1 | % 54,5 | 102 |
| 120 | Autoescuela CodigoMA0587 · Teorikoa % 50,8 | % 44,0 | % 50,8 | 282 |
| 121 | Autoescuela PasamarMA0683 · Teorikoa % 33,3 | % 43,6 | % 33,3 | 298 |
| 122 | Autoescuela AglMA0690 · Teorikoa % 38,7 | % 43,3 | % 38,7 | 30 |
| 123 | Servial AutoescuelasMA0646 · Teorikoa % 41,7 | % 42,6 | % 41,7 | 420 |
| 124 | T las PalmerasMA0694 · Teorikoa % 43,6 | % 42,6 | % 43,6 | 202 |
| 125 | El PilarMA0704 · Teorikoa % 37,3 | % 42,5 | % 37,3 | 146 |
| 126 | CorrecaminosMA0730 · Teorikoa % 44,7 | % 42,3 | % 44,7 | 837 |
| 127 | MettaMA0490 · Teorikoa % 34,5 | % 42,2 | % 34,5 | 64 |
| 128 | DakarMA0520 · Teorikoa % 45,6 | % 41,9 | % 45,6 | 210 |
| 129 | Autoescuela Alboran SLMA0644 · Teorikoa % 32,3 | % 41,3 | % 32,3 | 46 |
| 130 | BezmilianaMA0726 · Teorikoa % 45,9 | % 41,1 | % 45,9 | 304 |
| 131 | AlfaMA0734 · Teorikoa % 47,7 | % 41,1 | % 47,7 | 56 |
| 132 | GallegoMA0711 · Teorikoa % 55,6 | % 40,9 | % 55,6 | 22 |
| 133 | Alfonso PozoMA0152 · Teorikoa % 47,0 | % 40,2 | % 47,0 | 413 |
| 134 | JabegaMA0611 · Teorikoa % 48,6 | % 38,8 | % 48,6 | 85 |
| 135 | MolinaMA0421 · Teorikoa % 45,4 | % 38,6 | % 45,4 | 1.784 |
| 136 | T RinconMA0684 · Teorikoa % 59,2 | % 38,5 | % 59,2 | 231 |
| 137 | GicarautoMA0651 · Teorikoa % 57,9 | % 37,6 | % 57,9 | 3.484 |
| 138 | MarbellaMA0336 · Teorikoa % 37,1 | % 37,1 | % 37,1 | 143 |
| 139 | Centro de Formacion AndalusMA0595 · Teorikoa % 51,7 | % 36,9 | % 51,7 | 130 |
| 140 | EsteponaMA0087 · Teorikoa % 34,6 | % 35,7 | % 34,6 | 42 |
| 141 | BailenMA0440 · Teorikoa % 44,2 | % 35,3 | % 44,2 | 51 |
| 142 | EcheverriaMA0532 · Teorikoa % 62,2 | % 34,9 | % 62,2 | 83 |
| 143 | Zona SurMA0582 · Teorikoa % 52,6 | % 34,9 | % 52,6 | 63 |
| 144 | PerianaMA0503 · Teorikoa % 50,0 | % 32,6 | % 50,0 | 43 |
| 145 | GodoyMA0580 · Teorikoa % 44,9 | % 32,5 | % 44,9 | 197 |
| 146 | MoctezumaMA0721 · Teorikoa % 48,3 | % 31,1 | % 48,3 | 45 |
| 147 | Centro de Formacion Bda de CanceladaMA0706 · Teorikoa % 47,4 | % 30,8 | % 47,4 | 52 |
| 148 | MayxarMA0467 · Teorikoa % 45,2 | % 26,3 | % 45,2 | 38 |
| 149 | Villa BlancaMA0342 · Teorikoa % 41,3 | % 22,6 | % 41,3 | 62 |
| — | San BenitoMA0664 · Teorikoa % 16,7 | % 63,6 | % 16,7 | 11 |
| — | MadenaMA0584 · Teorikoa % 14,3 | % 40,0 | % 14,3 | 5 |
| — | CarsakoMA0724 · Teorikoa % 0,0 | — | % 0,0 | 0 |
| — | SorimarMA0569 · Teorikoa % 50,0 | % 50,0 | % 50,0 | 6 |
| — | Hermanos MeloyMA0448 · Teorikoa % 0,0 | % 50,0 | % 0,0 | 2 |
Sailkapenean urtean praktikora gutxienez 20 ikasle aurkeztu dituzten autoeskolak sartzen dira. Gainerakoak amaieran agertzen dira, posturik gabe.
Gaindituak hilez hil Málaga probintzian
Azterketa-zentroak
B baimeneko gaindituak probintziako azterketa-zentro bakoitzean.
- Málaga27.320% 48,3
- Marbella5.745% 49,4
- Antequera1.886% 63,2
- Ronda1.347% 61,9
- Malaga ( Municipio Sin Especificar)72% 45,8
Eraman ezazu bere aginte-panelarekin
Ikasleak, praktiken agenda, azterketak eta kobrantzak leku bakarrean, estatistika hauek berak hilez hil barruan dituela. 30 egun doan, txartelik gabe.
Iturria: DGT, autoeskolaz autoeskolako azterketa-emaitzen mikrodatuak (2025eko urria – 2026ko iraila). B baimena; gaindituak aurkeztuen gainean.